A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Новини

Дата: від до Скинути

ЖИТЛО ДІТЯМ-СИРОТАМ

В рамках регіональної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2016-2018 роки, на придбання житла з державного бюджету було виділено кошти в сумі 510522,00 грн. та з місцевого бюджету в сумі 10000,00 грн.

13:51 03.01.2019

Свято Миколая в Антонінській ОТГ

19 грудня  в Антонінському Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося Свято Миколая «Ішов Миколай з чарівним мішком…», підготовлене вихованцями Будинку творчості дітей та юнацтва для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Антонінської ОТГ.

09:53 20.12.2018

Свято Миколая в Антонінській школі-інтернат

Забілів снігами гай. Іде Святий Миколай!.. І в Антонінську школу-інтернат до чемних діток завітали славні посланці-помічники Чудотворця. Другий рік поспіль приїжджає до нас колектив учнів 7-А класу, батьків та вчителів Хмельницької СШ 12. Діти та весь педагогічний колектив вдячні за щире спілкування, за цікаві розваги та конкурси. Цікаво було долучитися до європейських традицій, розучуючи з юними волонтерами танці народів Європи. Гості також відвідали нещодавно відкритий музей Потоцьких.

08:47 20.12.2018

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

З 11 по 18 грудня в Антонінській ОТГ проходив І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. На розгляд журі було представлено 2 роботи у секціях «Психологія» та «Фольклористика». У рамках Конкурсу проведено заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін (написання контрольних робіт) та захист робіт конкурсантами.  На оцінюванні навчальних досягнень учнів-членів МАН із базових дисциплін були присутні  Г.Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, М.Гаєвська, заступник директора   Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Муляр О.Г., методист Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

11:56 19.12.2018

Вітаємо!

Вітаємо переможців і призерів ІІ (регіонального) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика.

10:26 19.12.2018

Семінар-практикум організаторів виховної роботи закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ з теми: «Правове виховання, громадянська освіта в системі виховної роботи школи»

Серед актуальних проблем, що їх висунуло сьогодення України перед педагогами, гостро постала проблема правової освіти та виховання дітей і батьків, як складова комплексної програми навчання і виховання національної системи освіти. Оновлення змісту освіти, впровадження нових пріоритетних напрямів, основних шляхів реформування, нових підходів, виховних систем, форм і методів навчання і виховання та пошуку шляхів засобів їх реалізації є пріоритетом в організації виховної роботи закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ.

14:41 13.12.2018

Турнір по футзалу, присвячений Дню Збройних Сил України

7 грудня у Антонінській ДЮСШ пройшов турнір по футзалу, присвячений Дню Збройних Сил України, в якому взяли  участь 7 футбольних команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл з міст Хмельницького, Старокостянтинова, Теофіполя та селища Антоніни.

14:38 13.12.2018

Семінар вчителів суспільно-гуманітарного циклу

7 грудня 2018 року Терешківський ліцей приймав у себе вчителів суспільно-гуманітарного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. У цей день відбувся семінар-практикум на тему «Формування національно свідомої, духовно багатої особистості через організацію навчання на засадах компетентнісних особистісно орієнтованих підходів». Після візитки ліцею  методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. у своєму виступі звернула увагу присутніх на реалізацію наскрізних ліній у процесі вивчення української мови та літератури.  Теоретичний блок семінару був продовжений воркшопом «Сучасні методи та прийоми на уроках української мови та літератури», який провела заступник директора з навчально-виховної роботи Жарчинська Л.М. У практичній частині семінару було переглянуто уроки з української літератури у 7 та 10 класах (вчителі Антощук Л.В., Марчишина А.О.) Також вчителі закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ взяли участь у практичному занятті, де під керівництвом Антощук Л.В. створювали лепбуки на теми «Іменник» та «Дієслово».  Герасимчук В.І. провела теж практичне заняття, на якому ознайомила присутніх з методом сторрітелінгу.  Також кожен педагог отримав добірку методичних матеріалів про сучасні методи та прийоми роботи для подальшого впровадження в практику.

10:27 12.12.2018

Відеопрезентація для учнів старших класів Антонінської дитячої музичної школ

5 грудня 2018 року в Антонінській дитячій музичній школі для учнів середніх та старших класів була представлена відеопрезентація «Еніо Моріконе», присвячена 90-річчю від дня народження композитора. Учні мали змогу переглянути відеоінтерв’ю з молодшим сином, уривки кінофільмів з музикою Е. Моріконе, насолодитися підбіркою найпопулярніших саундтреків до кінофільмів. Дякуємо їм за цікаві запитання та увагу!

13:47 11.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора