ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Красилівське відділення ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” до та під час воєнного стану здійснює щоденний моніторинг показників радіаційного фону та якості питної води, на території, що обслуговується відділенням. Аналіз якості води та радіаційного фону за період з 20.05 по 26.05.2023 р. перебуває в межах допустимих показників. Таким чином, загрози для життя та здоров'я населення немає. У разі виявлення відхилень від нормативних показників, населення буде негайно проінформоване.

15:14 30.05.2023

Як, перебуваючи  за кордоном,  дистанційно відмовитися  від отримання різних видів соціальної допомоги або житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Через повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, частина українців, на жаль, змушена була виїхати за кордон. За понад рік активних бойових дій Мінсоцполітики у взаємодії з іншими установами та міністерствами забезпечило створення та функціонування низки цифрових інструментів, які дозволяють оформити ту чи іншу соціальну виплату онлайн або дистанційно відмовитись від неї.

14:49 30.05.2023

Навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок»

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок». Навчальний курс буде проходити з 06.06.2023 року по 16.06.2023 року Реєстрація за посиланням: http://surl.li/gvhfi Курс підготовлено Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок» Цей проект реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» в рамках реалізації проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни», що став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Думки та погляди, викладені у цьому навчальному курсі, не відображають позицію Державного департаменту США та IREX.

14:44 30.05.2023

Служба зайнятості та партнери консолідують зусилля задля працевлаштування жінок

Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»», проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жінок про можливість взяти участь в проєкті «Підтримка  економічного процвітання жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні» (SEW Ukraine).

14:25 30.05.2023

Cуб´єкти господарювання АПК можуть отримати компенсацію з обласного бюджету

Комісія з надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки, до складу якої входять  депутати обласної ради Тетяна Зеленко, Ігор Гай, Руслан Петльований, Володимир Присяжний, Михайло Пухкий, Олександр Розізнаний, Юрій Смаль, представники Департаменту фінансів, управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин облдержадміністрації, ГУ Держпродспоживслужби в області, Управління західного офісу Держаудитслужби в області, ГУ «ДПС в області, Хмельницької філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» розпочала прийом документів від суб´єктів господарювання на отримання фінансової підтримки з обласного бюджету.

14:17 30.05.2023

ПІЛЬГОВИКИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ НЕВИПЛАЧЕНІ ПІЛЬГИ

Згідно із постановою від 18.04.2023 № 340 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг і житлових субсидій”, пільговики можуть отримати не виплачені суми пільг.

13:54 30.05.2023