Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: від до Скинути

Візит представників Програми «U-LEAD з Європою» з метою знайомства, вивчення стану готовності та уточнення потреб щодо створення ЦНАП.

Антонінська ОТГ взяла участь в другому раунді відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми « U-LEAD з Європою» та увійшла до числа переможців.

11:03 17.10.2018

Відкриття ФАП в селі Терешки

Медпункт села Терешки знаходився в пристосованому приміщенні сільської хати, яка була збудована в 1950 р. На початку 90-х років медпункт став потребувати нового приміщення. Під час одного з візитів в село Терешки народний депутат України від 189 виборчого округу політичної партії «За конкретні справи» Андрій Васильович Шинькович звернув увагу на проблему Терешківського фельдшерського пункту та пообіцяв зробити усе можливе. І слова не розійшлись з ділом.

16:05 01.10.2018

Відновлення благоустрою смт Антоніни

Протягом тривалого часу на території громади проводиться впорядкування території та проведення ряду ремонтних робіт по збереженню пам'яток національного значення. Данні заходи відбуваються за підтримки небайдужих вихідців селища.

08:35 21.09.2018

Завершилися роботи по будівництві вуличних мереж водопостачання на території Антонінської ОТГ Красилівського району Хмельницької області

На початку 2018 року в селі Закриниччя Красилівського району Хмельницької області завершилися роботи по будівництві вуличних мереж водопостачання села для забезпечення господарсько-побутових потреб населення.

13:50 07.09.2018