ПАМ'ЯТКА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ВИНИКНЕННІ РАДІАЦІЙНОЇ/ЯДЕРНОЇ АВАРІЇ

Радіаційна аварія - це порушення правил безпечної експлуатації ядерно-енергетичної установки, обладнання або пристрою, при якому відбувся вихід радіоактивних продуктів або іонізуючого випромінювання за межі їх безпечної експлуатації, що призводить до опромінення населення та забруднення навколишнього середовища.

14:07 10.04.2023

До уваги!

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО Є ЗАГРОЗА ОБВАЛУ БУДИНКУ?

14:07 10.04.2023

Проведення Всеукраїнського турніру з гандболу серед юнаків 2007-2009 року народження «Кубок пам’яті Місюри П.М.»

З 28 по 31 березня 2023 р. з метою популяризації гандболу серед учнівської молоді, підвищення майстерності юних спортсменів на базі Красилівської ДЮСШ відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед юнаків 2007-2009 року народження «Кубок пам’яті Місюри П.М.». Команда від Антонінської ДЮСШ була заявлена на змагання та за підсумковими результатами здобула 5 місце серед 9 команд з Луцька, Запоріжжя, Рівного, Красилова, Нововолинська та Волочиська.

15:15 06.04.2023