Символіка

Підгурський О.С. 2016 рік

Опис герба смт Антоніни

Опис герба:

Щит пресічений хвилястим срібним (білим) поясом обтяженим синьою (лазурною) хвилястою лінією у пропорціях 1:1:2. У верхньому червоному полі золотий розлогий дуб. У правому верхньому куті срібний кавалерійский хрест. У нижньому синьому (лазурному) полі - срібний (білий) семираменний хрест (знак "Пилява").

Щит обрамлений золотом декоративним картушем увінчаним золотою декоративною сільською короною і прикритим обабіч золотими дубовими листками. Під гербом, накладена на картуш, червона фігурна, обмежена двома золотими лініями, стрічка із срібним (білим) написом "Антоніни".

Пояснення символів:

Срібло (Argent) - символізує благородство, відвертість, а також чистоту, невиність і правдивість. Графічно зображується пустим полем. Замінює собою білий колір.

Золото (Or) - король металів, символізуєзнатність, могутність і багатство, а також чесноти: силу, вірність, чистоту, справедливість, милосердя і упокорювання. Графічно позначається точками, усіяними по полю. Замінює сбою жовтий колір.

Червнь (Gules) або Червоний - символізує хоробрість, мужність, любов, а також кров, пролитув боротьбі. Графічно позначаєтьсявертикальними лініями.

Лазур (Azure) або Синій - символізує великодушність, чесність, вірність і бездоганність, або просто річку. Графічно позначається горизонтальними лініями.

Золотий дуб - символ непохитної сили, незламності, фортеці, сталості, довголіття, мудрості, а також витривалості. В даному гербі символізує давню згадку про попередню назву села Холодки.

Срібний кавалерійский хрест - символ Волинської губернії, до якої раніше входив населений пункт.

Срібний семираменний хрест "Пилява" - герб графа Потоцького - останнього власника населеного пукту, який дав йому теперішню назву.

Хвилястий срібний пояс - символізує дві річки , що протікають черезнасеоений пункт: Гуска - на півночі; Ікопоть - на півдні.

Декоративний вінок із дубового листя - символізує славу і міць села.

Опис прапора смт Антоніни

Прапор тричасно поділений по горизонталі: верхнє поле червоного кольору, середнє - срібне (біле), нижнє - лазурове (синє). Біле поле прапора пресічене синьою полосою у другій чверті поля, зверху.

У центральній частині прапора зображення герба без картуша.