Вітаємо

25 січня в місті Хмельницькому відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу», організований Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації. У І турі конкурсу від Антонінської селищної територіальної громади взяла участь екскурсовод Іванна ЛЕНЮК, учениця Антонінського ліцею, з екскурсією «Куточок Західної Європи на Волині».

15:28 01.02.2023

Податкова інформує: щодо правильності заповнення платіжного документа на сплату податків «Призначення платежу»

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками.

15:00 26.01.2023

Об’єкти одноразового (спеціального) добровільного декларування

Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – об’єкти декларування) можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно:

14:56 26.01.2023

Вітаємо!

Вітаємо ученицю Антонінської школи мистецтв - ШЕВЧУК Анну (клас викладача – Кондратюк Надії Григорівни)  із зайнятим 3-м місцем у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Різдвяне диво».

21:09 25.01.2023

Енергопостачання, містобудівна реформа та актуальні проблеми місцевого самоврядування: голови громад Хмельниччини зібралися на засідання РВ АМУ

24 січня у онлайн-форматі відбулося перше у 2023 році засідання голів громад-членів Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. До участі в зібранні долучилися голови міських, селищних, сільських рад, їх заступники, фахівці органів місцевого самоврядування, виконавча дирекція та консультанти Хмельницького РВ АМУ, представники АТ «Хмельницькобленерго».

21:03 25.01.2023

ХТО МОЖЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА СТРАХОВІ ВИПЛАТИ З ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ, ЗАПОДІЯНОЇ ВНАСЛІДОК НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ АБО ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ?

Згідно із статтею 1 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування“, у новій редакції, яка набула чинності 1 січня 2023 року, страхові виплати з відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання здійснюються особам, які є застрахованими у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

19:11 25.01.2023

У  ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ, ЯКА БУЛА ОФОРМЛЕНА ЩЕ В РАДЯНСЬКІ ЧАСИ, ВИПРАВЛЕНО МОЄ ІМ’Я (НАТАЛІЯ НА НАТАЛЯ), І В КУТКУ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ Є ЗАПИС З ПЕЧАТКОЮ «ВИПРАВЛЕНОМУ ВІРИТИ». Я ЗБИРАЮСЬ НА ПЕНСІЮ. ЧИ ПРАВИЛЬНО ЗРОБЛЕНО ВИПРАВЛЕННЯ? ЯК МАЄ БУТИ ВИПРАВЛЕНО І

У ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ, ЯКА БУЛА ОФОРМЛЕНА ЩЕ В РАДЯНСЬКІ ЧАСИ, ВИПРАВЛЕНО МОЄ ІМ’Я (НАТАЛІЯ НА НАТАЛЯ), І В КУТКУ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ Є ЗАПИС З ПЕЧАТКОЮ «ВИПРАВЛЕНОМУ ВІРИТИ». Я ЗБИРАЮСЬ НА ПЕНСІЮ. ЧИ ПРАВИЛЬНО ЗРОБЛЕНО ВИПРАВЛЕННЯ? ЯК МАЄ БУТИ ВИПРАВЛЕНО І

Трудова книжка — це основний документ, що підтверджує стаж роботи людини до 1 січня 2004 року. Водночас прізвище, ім’я, по батькові, людини (ПІБ), зазначені в трудовій книжці, мають відповідати ПІБ за паспортом.

19:09 25.01.2023

УРЯД СПРОСТИВ ПРОЦЕДУРУ ЗВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНІВ  ДО ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПІЛЬГ

УРЯД СПРОСТИВ ПРОЦЕДУРУ ЗВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНІВ ДО ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПІЛЬГ

На урядовому порталі оприлюднено постанову Кабінету Міністрів України від 17.01.2023 № 37 “Про внесення змін до пункту 5 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги“.

18:47 25.01.2023

ЯК ОТРИМАТИ СТРАХОВІ ВИПЛАТИ У ЗВ’ЯЗКУ З ТИМЧАСОВОЮ ВТРАТОЮ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ (ВПО)

Громадянам, які перебувають або перебували у трудових відносинах та які переселилися з тимчасово окупованих територій або з територій, де ведуться активні бойові дії, та не змогли отримати від свого роботодавця страхові виплати за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, такі виплати надаються за рахунок коштів Пенсійного фонду України.

18:39 25.01.2023