Магерівські читання

18 вересня 2020 року в форматі онлайн в додатку Zoom проведено зустріч учнів-читачів та бібліотекарів Хмельниччини, присвячену читанню творів Миколи МАГЕРИ «Охоронець рідного слова». Антонінська публічна біблітека, дитячий відділ, стала безпосереднім учасником обласних Магерівських читань. Дякуємо за популяризацію творчості письменника рідного краю, твори якого вчать доброти, щирості, відповідальності, учениці 4 класу Антонінського ліцею Тетяні ФЕЩУК та бібліотекарю Тетяні МАТВІЙЧУК за участь у заході та  підготовку юної читачки.

10:55 19.09.2020

ПРООН проводить опитування щодо навчальних програм для депутаток місцевих рад

Програма розвитку ООН в Україні планує запустити офлайн та онлайн навчальні програми для депутаток місцевих рад після виборів у жовтні 2020 року. Для того, щоб навчальні програми були цікавими та корисними проводиться збір пропозицій щодо наповнення. Кожен бажаючий може стати співрозробником програми, долучившись до опитування щодо навчальних потреб жінок-депутаток.

11:29 18.09.2020

АМУ звернулася до Бюджетного комітету з проханням не враховувати окремі поправки до законопроєкту №3614

15 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла у першому читанні проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» №3614 від 09.06.2020. Наразі законопроєкт готується до другого читання і народними депутатами подані пропозиції і поправки до проєкту. 7 вересня 2020 р. Асоціація міст України взяла участь у робочій нараді Комітету Верховної Ради України з питань бюджету щодо розгляду пропозицій і поправок до законопроєкту № 3614 і звернула увагу на неприпустимість врахування до законопроєкту окремих поправок. Позицію Асоціації міст України щодо зазначених поправок підтримали і інші учасники робочої наради.

15:11 15.09.2020

Створення парламентської слідчої комісії напередодні виборів є політичним тиском на місцеве самоврядування - звернення АМУ

На розгляді у Верховній Раді України перебуває проєкт Постанови №3693 від 18.06.2020 "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь".

12:02 09.09.2020

Навчання керівників закладів освіти та культури громади з протипожежної безпеки

09 вересня 2020 року на базі Антонінського БК з урахуванням карантинних вимог відбулось навчання керівників закладів освіти та культури громади з питань протипожежної безпеки. Навчання провів директор ПП Безпека В.С.Е. Олександр Дужицький,  який розповів про причини виникнення пожеж, ознайомив присутніх з правилами пожежної безпеки та довів інформацію про  першочергові дії  працівників при виникненні пожежі чи при виявленні вибухонебезпечних предметів на території установи. Під час навчання оголошено до відома керівників закладів освіти та культури статистичні дані про виникнення пожеж та відповідальність за них. Фахівець розповів присутнім про види вогнегасників та принципи їх дії. На практиці продемонстрував, як правильно користуватися вогнегасником.

11:52 09.09.2020

НАВЧАЄМОСЬ - ВДОСКОНАЛЮЄМОСЬ!

3,4 вересня в приміщенні Антонінського будинку культури у рамках фази впровадження  Програми «U-LEAD з Європою» Раунд 4 були проведені тренінги з інституційної підтримки створення ЦНАП. Спеціалізований тренер Сергій ЯЦКОВСЬКИЙ досить професійно  провів навчання майбутніх працівників ЦНАП та апарату Антонінської селищної ради. Також на тренінгу були присутні депутати селищної ради, голова ГО «Антонінський край» та представники громадськості. Навчання стосувалось наступних тем: Модуль 1-3 «Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади», «Адміністративні послуги», «Порядок надання адміністративних послуг».

18:38 05.09.2020

РЕМОНТ ДОРІГ ТРИВАЄ!

Розпочинається реалізація проєкту щодо ремонту автомобільного шляху державного значення Т 1804 Антоніни-Славута-Корець в рамках ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО". Даний проект передбачає поточні середні ремонтні роботи різних типів на ділянці дороги протяжністю - 9,3 км, ширина якої становить - 6 - 7 м, ширина узбіччя - 2 м та 340 м тротуару.

13:26 04.09.2020

Реалізація проектів щодо забезпечення населення якісною питною водою

Завершується будівництво водогону по вул. Першотравнева в смт. Антоніни. Розпочинається реалізація проекту щодо забезпечення населення с. Рублянка якісною питною водою, кошторисна вартість якого становить близько 1,6 млн. грн. Протяжність даного водогону становитиме 5467 м.

15:19 02.09.2020