Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: від до Скинути

Оренда державного та комунального майна – у Хмельницькому РВ АМУ відбулося онлайн-навчання для представників ОМС

Для онлайн-практикуму  з застосування законодавства  Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України обрало тему: «Новації в законодавстві про оренду. Онлайн-аукціони: впровадження нових стандартів та прозорих процесів».

09:51 26.02.2021

Неймовірний візит в Антоніни

Сьогодні, у прекрасний сонячний день в Антоніни завітали Поважний Посол Республіки Польща в Україні пан Бартош Ціхоцький та Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінські. Голова громади  Анатолій Оцалюк  та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Наталія Куян  зустріли шановних гостей біля Головних Західних воріт. Була проведена оглядова екскурсія по палацово-парковому комплесі і в "Музеї Потоцьких" Антонінського Будинку культури. Поринули у вирій історії та цікавих фактів з життя родини Потоцьких та їхньої резиденції. Вразили також відвідувачів різноманітний стиль кожного історичного будинку. Гадаю, що надовго залишаться чудові, незабутні спогади від екскурсії. І поважні гості ще не раз до нас завітають.

21:11 25.02.2021

Нарада з представниками Красилівської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницький області

23 лютого 2021 року об 11.00 в приміщенні Антонінського Будинку творчості відбулась нарада з представниками органів влади та працівниками Красилівської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницький області на чолі з  начальником інспекції Олексієм ШИШИНИМ. До засідання долучились місцеві підприємці та  представники сільськогосподарських формувань.

11:08 24.02.2021

Робочий візит Антонінського селищного голови в Терешківський старостинський округ

Вчора, 22 лютого, Антонінський селищний голова Анатолій ОЦАЛЮК, перший заступник селищного голови Юрій КОНДРАТЮК, юрист Юрій ПРОЦЮК, староста Терешківського округу Віктор НАДОЛИНСЬКИЙ, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Наталія КУЯН, начальник відділу з питань організації надання адміністративних послуг Ірина КРИВОРУЧКО, депутат Анатолій ХАРЧУК відвідали з робочим візитом Терешківський старостинський округ.

12:21 23.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

23 лютого 2021 року об 11.00 в приміщенні Антонінського Будинку творчості відбудеться нарада з представниками органів влади та працівниками Красилівського управління ГУ ДФС на чолі з  начальником управління Олексієм ШИШИНИМ.

11:14 22.02.2021

Дитячий турнір з футзалу «Antoniny Cup»

20 лютого 2021 року в Антонінській ДЮСШ з метою популяризації та подальшого розвитку футзалу серед дитячих команд, підвищення рівня фізичної майстерності юних спортсменів, зміцнення товариських стосунків проведено дитячий турнір з футзалу «Antoniny Cup» серед юнаків 2012-2013 року народження.

15:02 21.02.2021

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які поклали на вівтар нашої Свободи і Гідності найдорожче, що вони мали, - власні життя!

13:36 20.02.2021

Яскраві барви Дня закоханих у закладах культури громади!

До Дня закоханих керівниками закладів культури було організовано та проведено низку заходів, які передбачали засідання гуртків за інтересами з виготовлення валентинок, оформлення фотозон, проведення розважальних заходів.

19:37 17.02.2021