QR-коди – туристична новинка Антонін

З кожним днем все частіше цифрові технології проникають у буденне життя пересічного українця. QR-код вже давно став зручним та швидким способом отримання інформації. Антоніни теж не відстають від світових тенденцій та стараються запровадити щось цікаве та нове.

09:04 07.07.2020

Привітали Поліцейських офіцерів Антонінської громади

Сьогодні Антонінська громада вітала поліцейських офіцерів, Олександра КОВАЛЬЧУКА та Юрія РОЖИКА,  з прийдешнім святом - Днем Національної поліції України.  Приємним є те, що до привітань селищного голови та виконавчого комітету приєднались наші партери – «Епіцентр Агро» кластер Антоніни. Представник кластеру Сергій ДУНЕЦЬ, в рамках соціальної угоди про співпрацю та партнерство, спільно з Наталією КОНДРАТЮК подарували Антонінським поліцейським громади таку необхідну для роботи комп’ютерну техніку - ноутбук та принтер. Офіцерам вручили Подяки за особистий вклад у боротьбі зі злочинністю, забезпечення публічного порядку та безпеки, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, на території Антонінської об’єднаної територіальної громади, сумлінну і ефективну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України.

09:15 03.07.2020

АМУ звернулася до керівників держави щодо виділення коштів на подолання наслідків негоди в Україні

Негода в Україні, внаслідок випадання рясних тривалих опадів,  спричинила руйнівні повені, зсуви. Ситуація критична – зруйновані дороги, окремі території практично ізольовані, прорвані дамби та пошкоджені мости, затоплені сільськогосподарські угіддя, приватні будинки та майно, на жаль, стихія забрала і життя людей.

09:39 02.07.2020

Будівництво нового водогону

Розпочинається будівництво нового водогону в с. Рублянка Красилівського району Хмельницької області протяжністю - 5467 м, який забезпечить якісною питною водою 220 мешканців села. Загальна кошторисна вартість  даного водогону становить 1590,8 тис. грн.

11:07 30.06.2020

З Днем Конституції України!

Шановні жителі нашої громади! Щиро вітаємо Вас із визначним святом — Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

16:39 27.06.2020

Привітання Народного депутата України

Дорогі українці, вітаю з Днем Конституції України! Ми щиро пишаємося тим, що наш головний державний документ, ухвалений українським парламентом 24 роки тому, визнано одним із найдосконаліших в світі. У ньому закріплено основні права, свободи та обов'язки громадян, які ми повинні знати, шанувати та виконувати! Я вірю, що попереду у нас визначне майбутнє. І ми впевнено робимо кроки йому назустріч! Перша половина 2020 року стала справжнім випробування для людства. Ми зіштовхнулися з вірусом, який переріс в пандемію, і вкотре переконалися, що суспільство має бути відповідальним та самоорганізованим! Тож бажаю громадянської свідомості кожному з нас, щоб разом будувати сильну та успішну Україну!

15:29 27.06.2020