Пройди опитування та дізнавайся про реальні потреби ринку праці

До уваги роботодавців! Федерація роботодавців України спільно з Державною службою зайнятості та Європейським банком реконструкції та розвитку проводять опитування підприємств України з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та навичках. Бажаєте висловити свою думку та взяти участь в соціально-економічному розвитку нашої країни, тоді долучайтесь прямо зараз https://is.gd/pUoFns.

13:06 23.01.2023

Аудиторами Хмельниччини виявлено 1 мільйон 74 тисячі гривень втрат активів при перевірці закупівель Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області проведеною перевіркою закупівель Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради за трьома процедурами встановлено порушення, що призвели до втрат активів на суму 1 млн 74 тис. грн, у тому числі порушення, які призвели до нанесення збитків, на суму 693 тис. грн.

13:00 23.01.2023

День Соборності України

Щороку, 22 січня, в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити - День Соборності.

17:23 22.01.2023

Фотовиставка до Дня Соборності України: «Україна – це ми!».

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

17:51 20.01.2023

«Збережи усмішку дитині»: діти ВПО можуть безоплатно отримати профілактику та лікування карієсу по всій Україні

Стартував благодійний проєкт «Збережи усмішку дитині». Діти (віком до 12 років) вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб) або військовослужбовців ЗСУ, можуть безоплатно отримати діагностику, профілактику та лікування карієсу в різних містах країни.

17:44 20.01.2023

До уваги платників податків – фізичних осіб – підприємців, які здійснюють діяльність на загальній системі оподаткування

Звертаємо увагу, що у зв’язку із набранням чинності Закону України від 15 серпня 2022 року № 2520-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку волонтерської діяльності та діяльності неприбуткових установ та організацій в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України» для фізичних осіб – підприємців (крім осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування) встановлюється граничний термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за звітний податковий період рік до 1 травня року, що настає за звітним. Відповідно до п. 49.20 ст. 49 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем. Тобто, фізичні особи – підприємці (крім осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування) за результатами 2022 року з урахуванням вимог Закону України від 15 березня 2022 року № 2136-ІХ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» подають податкову декларацію до 1 травня 2023 року (включно).

15:50 19.01.2023

До уваги платників єдиного податку третьої та четвертої груп

Наказами Міністерства фінансів України від 24 листопада 2022 року № 394 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року № 578», (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 09 грудня 2022 року за № 1562/38898), від 15 грудня 2022 року № 438 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 24 листопада 2022 року № 394» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2022 року за № 1626/38962) внесено зміни до форм податкових декларацій платників єдиного податку третьої та четвертої груп, зокрема, доповнено додатком, який дозволяє відобразити розрахунок мінімального зобов’язання за податковий (звітний) рік (опубліковано 30.12.2022 в Офіційному віснику України № 101).

15:47 19.01.2023