змагання школярів з настільного тенісу

З метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді 16 березня 2018 року було проведено змагання школярів з настільного тенісу серед закладів загальної середньої освіти та Антонінської спеціальної школи-інтернат на базі Антонінської дитячо-юнацької спортивної школи.

15:29 19.03.2018

відкриття виставки робіт учнів

27 лютого в Антонінському будинку культури відбулося відкриття виставки робіт учнів класів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Антонінської дитячої музичної школи присвячена творчості Т.Г.Шевченка.

14:49 07.03.2018

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

До вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулися лінійки-реквієми у закладах загальної середньої освіти Антонінської ОТГ, у бібліотеках – книжкові виставки, працівники закладів культури провели тематичні лекції, засідання клубів за інтересами.

14:45 07.03.2018

змагання з шахів

21 лютого 2018 року було проведено змагання з шахів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської ОТГ на базі Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва.

14:39 07.03.2018

Фестиваль читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!»

19 лютого 2018 року було проведено фестиваль читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської ОТГ, присвячений Шевченківським дням  на базі Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва.

14:36 07.03.2018

Привітання з нагоди Дня Народження Народного депутата України Шиньковича Андрія Васильовича!

2-го березня відзначає День народження український політик, Народний депутат України,  заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства ШИНЬКОВИЧ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ.

13:17 02.03.2018

VI національний конкурс дитячого малюнка  «Автомобіль твоєї мрії - 2018»

VI національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії - 2018»

З 11 грудня 2017 року по 11 лютого 2018 року проходив VI національний конкурс дитячого малюнка « Автомобіль твоєї мрії – 2018». Організатор конкурсу – підприємтсво з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна». Учасниками конкурсу могли бути всі бажаючі учні, віком до 15 років.

15:40 26.02.2018

Скарби Поділля

15 лютого 2018 року в приміщені Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, відбулося урочисте відкриття обласної виставки художніх творів викладачів дитячих мистецьких шкіл з подільського розпису «Скарби Поділля» . Дана виставка відбулася в рамках обласної програми збереження нематеріальної спадщини.

15:37 26.02.2018

Вітаємо учнів Антонінської дитячої музичної школи, переможців  I Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної музики та традиційного мистецтва"Фольк-фест"

Вітаємо учнів Антонінської дитячої музичної школи, переможців I Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної музики та традиційного мистецтва"Фольк-фест"

17 лютого 2018 року  у м.Кам'янці-Подільському відбувся I Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної музики та традиційного мистецтва"Фольк-фест". Було представлено багато чудових колективів, які показували свою майстерність. Серед них -  вихованці Антонінської дитячої музичної школи зразковий фольклорний гурт « Родовід». Наші учні виступали не лише колективно, а й сольно, в дуетах та тріо. Поважне журі високо оцінили майстерність колективу та його солістів і як висновок – 7 призових місць. А саме:

15:34 26.02.2018