A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Красилівський район

Новини

Вітаємо!

Вітаємо наполегливих, талановитих та креативних вихованців Антонінського БТДЮ Дячук Ольгу Сергіївну, Іванчук Богдану Вікторівну та керівника гуртка "Початкове технічне моделювання" Первака Олександра Михайловича із зайнятим ІІІ місцем в обласному конкурсі з початкового технічного моделювання, що відбувся на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді 13 березня 2019 року Бажаємо юним конструкторам успіхів   

00:04 20.03.2019

Оголошення про конкурс на посаду директора музею Потоцьких

28 вересня 2018 року відбулося відкриття «Музею Потоцьких» в Антонінах. З метою належного його функціонування та якісного обслуговування туристичних екскурсій у газеті «Красилівський вісник» №5 від 1 лютого 2019 року було опубліковано оголошення про конкурс на посаду директора «Музею Потоцьких» (на контрактній основі). Конкурсній комісії  було подано 1 заяву на посаду директора, яка розглядається.

10:14 06.03.2019

Відкрита першість Антонінської ДЮСШ з гандболу

2 березня 2019 року відбулась Відкрита першість Антонінської ДЮСШ з гандболу серед юнаків 2002-2003 р.н. та молодші, присвячена пам’яті директора Антонінської ДЮСШ з 1990 по 2005 рр.. Л.П.Данилюка.

10:13 06.03.2019

Надання соціально-побутових послуг людям похилого віку, одиноким та інвалідам

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 20.03.2013 року №175, керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення занятості безробітних громадян для виконання робіт, що задовольняють суспільні потреби громадян виконавчий комітет селищної ради спільно з центром зайнятості вирішили визначити видами тимчасових робіт на території Антонінської ОТГ, які мають суспільно-корисну спрямованість і відповідають потребам громади надання соціально-побутових послуг людям похилого віку, одиноким та інвалідам. Вже незабаром 6 соціальних робітників, які перебували на обліку в центрі зайнятості надаватимуть соціально-побутові послуги одиноким громадянам в Антонінській територіальній громаді. Фінансування організації надання таких послуг до яких залучаються безробітні працівники здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. І хоча надання вищезазначених послуг носить тимчасовий характер, трудові договори укладатимуться на строк, що сумарно протягом року не можуть перевищувати 180 календарних днів, це дасть додатковий час і можливість відшукати резерви для подальшого функціонування відділення надання соціальних послуг для людей похилого віку, одиноких та інвалідів.

08:33 06.03.2019

Семінар вчителів початкових класів

26 лютого 2019 року на базі Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст.  відбувся семінар-практикум «Використання інтерактивних технологій навчання молодших школярів як шлях до їх успішної пізнавальної діяльності»  для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ. В організаційній частині семінару відбулася презентація закладу освіти, яку підготували учні разом з педагогом-організатором Кравчук М.Я. Методист  відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. ознайомила присутніх із особливостями розвитку сучасних дітей, надала методичні рекомендації щодо конкурсного відбору підручників для 2 класу.  Учасники семінару у практичній частині переглянули  уроки  з предмету «Я досліджую світ» у 1 класі (Українець А.О.), «Літературне читання» у 2 класі (Скоропадська С.С.), англійської мови у 3 класі (Мусатюк М.О.). Луцюк О.В. і Богуславська Н.О. разом з учнями початкових класів підготували свято до Міжнародного дня рідної мови «Квітни, мово солов’їна». У підсумковій частині семінару вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ обмінялися досвідом роботи в світлі впровадження Концепції «Нова українська школа».

15:20 04.03.2019

Семінар-практикум у Великосалиській гімназії

15 лютого 2019 року Великосалиська гімназія гостинно зустрічала вчителів суспільно-гуманітарного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. У цей день відбувся семінар-практикум на тему «Формування предметних та життєвих компетентностей на уроках суспільно-гуманітарного циклу». Після презентації закладу освіти, який зробила директор  Олійник І.А., методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. у своєму виступі звернула увагу присутніх на формування предметних та життєвих компетентностей у процесі вивчення зарубіжної літератури та іноземної мови. У практичній частині семінару було переглянуто уроки із зарубіжної літератури у 5 класі (вчитель Захарчук О.А.) та англійської мови у 2 класі (вчитель Тимчук О.О.). Також вчителі закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ побували на виховному заході «Стрітення» (Іщук Н.В.) та взяли участь у майстер-класі із виготовлення паперового жайворонка під керівництвом Вознюк І.С. Творчу майстерню «Інноваційний інструментарій сучасного вчителя-філолога» провів керівник методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ Синюк В.А. Закінчився семінар-практикум круглим столом за темою семінару.

15:18 04.03.2019

Вітаємо з перемогами викладачів та учнів Антонінської дитячої музичної школи в обласному героїко-патріотичному фестивалі-конкурсі «Червона калина»

14 лютого 2019 року в м. Хмельницькому відбувся обласний героїко-патріотичний фестиваль-конкурс «Червона калина». Учні та викладачі Антонінської дитячої музичної школи також взяли у ньому участь. В результаті, Венглюк Наталія (викладач – Підберезна Т.В.) зайняла ІІ місце, старша  група зразкового фольклорного гурту «Родовід» (викладач – Підберезна Т.В.) та вокальний дует «Anima» (керівник  - Войнаровський В.В.) - ІІІ місце, Коза Юлія та вокальна група викладачів були нагороджені дипломами  учасників. Дякуємо учням та викладачам, що змогли достойно виступити та здобути перемогу серед такої великої кількості учасників, а організаторам фестивалю-конкурсу  - за таке чудове дійство.

13:43 22.02.2019

Хмельницька обласна художня школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва гостинно зустріла учнів та викладачів Антонінської дитячої музичної школи

7 лютого 2019 року учні та викладачі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Антонінської дитячої музичної школи завітали до Хмельницької обласної художньої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Вони мали змогу переглянути виставку робіт учнів та викладачів школи, поспілкуватися та обмінятися досвідом. На виставці були представлені роботи в різноманітних техніках. Учні отримали величезне задоволення та творчий заряд.  Дякуємо за творчість!

13:39 22.02.2019

Вітаємо учнів образотоворчого та декоративно-прикладного мистецтва з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої…»

7 лютого 2019 року учні образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Антонінської дитячої музичної школи відвідали виставку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої…» в Хмельницькому обласному науково - методичному центрі культури і мистецтв. Ляшук Антоніна (викладач – Шмайлюк А.В.), Шмайлюк Яна (викладач – Шмайлюк А.В.), Риндюк Тетяна (викладач – Боцюн О.В.), Шумовецький Єгор (викладач – Боцюн О.В.) були нагороджені грамотами за досягнуті успіхи у навчанні, високу художню майстерність. Вітаємо учнів та викладачів з гарним результатом та бажаємо їм творчого натхнення та подальших перемог.

13:29 22.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь