Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: від до Скинути

Вітаємо учасників Всеукраїнської краєзнавчо-етнологічної конференції учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть…»

З 10 по11 грудня 2020 року в м. Косові Івано-Франківської області на базі Івано-Франківського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено Всеукраїнську краєзнавчо-етнологічну конференцію учнівської молоді «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть…» у режимі онлайн.

09:44 28.12.2020

Вітаємо з перемогою у фестивалі-конкурсі народної творчості «ГРОМАДА-ФЕСТ»

З метою підтримки культурних ініціатив об’єднаних територіальних громад, розвитку аматорської народної художньої творчості, відродження та популяризації народних традицій, формування культурного простору з березня по грудень 2020 року Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва було проведено фестиваль-конкурс народної творчості «ГРОМАДА-ФЕСТ». Через карантинні обмеження строки та умови конкурсу дещо змінилися та перейшли в онлайн-формат.

16:47 23.12.2020

Оголошення

24.12.2020 року в 11.00 год. відбудеться засідання другої сесії селищної ради восьмого скликання!

14:56 22.12.2020

Правоохоронці привітали вихованців Антонінської школи-інтернат зі святом

Напередодні дня Святого Миколая правоохоронці Красилівського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області та поліцейські офіцери Антонінської громади завітали до Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат на святковий концерт, привітали вихованців та вручили їм солодкі подарунки. За підтримку та створений гарний настрій вони отримали найдорожче – щасливі усмішки дітей та щирі слова вдячності адміністрації і вихователів закладу.

20:48 20.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Антонінська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад у виконавчому апараті Антонінської селищної ради, а саме:

11:02 17.12.2020