Благоустрій Меморіального комплексу

Приватним підприємцем Миронюк Галиною Кирилівною надано квіти для облаштування території Меморіального комплексу «Пам’ятний знак на честь воїнів-односельчан. Братська могила радянських воїнів».

15:58 05.05.2020

Асоціація міст України

Віталій Кличко на засіданні Уряду: коли мова йде про життя та здоров’я людей, нам не до політики. Завдяки вчасному введенню карантину в Україні вдається зберігати стабільну ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби, але великий тягар боротьби з пандемією ліг саме на місцеве самоврядування. Сьогодні важливо не допустити катастрофи та вимушеного повернення до більш суворого карантину. Необхідно врахувати пропозиції Асоціації міст України, у діалозі шукати й ухвалювати виважені справедливі рішення заради збереження здоров'я і життя людей, без політики Читайте більше на сайті АМУ: https://www.auc.org.ua/…/vklychko-koly-mova-yde-pro-zhyttya… #АМУ #спільними_зусиллями #місцеве_самоврядування

11:30 05.05.2020

ВІТАЄМО

З 01 квітня по 30 квітня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний літературний конкурс, присвячений 125-річчю від дня народження українського поета, перекладача, публіциста М.Т.Рильського, в якому взяли участь здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ.

11:04 04.05.2020

Санітарна обробка с. Ключівка

Проведена санітарна обробка території с. Ключівка дезінфікуючим засобом «Бланідас 300». Дана обробка була здійснена транспортом 23 державного пожежно-рятувального поста 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

09:29 29.04.2020

«Відкритий ринок» очікує фермерів Хмельниччини

Проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. Ініціатори проєкту -  громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України. На спеціальному інтерактивному сайті фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт некомерційний, тому користування платформою є безкоштовним.

11:02 28.04.2020

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

14:29 26.04.2020

Санітарна обробка території громади

Триває санітарна обробка території Антонінської громади водою, без додавання миючих та дезінфікуючих засобів, із залученням транспорту 23 державного пожежно-рятувального поста 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

09:34 25.04.2020

Підтримка партнерів

Сьогодні медичний персонал відділення сімейної медицини Антонінської амбулаторії вже вкотре відчув підтримку від «Епіцентр Агро» Антонінський кластер. В рамках угоди про соціальне партнерство представник агрохолдингу Сергій Дунець  доставив в Антонінську селищну раду засоби індивідуального захисту та бойлер, які селищний голова Наталія Кондратюк передала працівникам амбулаторії.

20:17 24.04.2020

Благодійна допомога медикам

Медичний персонал Антонінського пункту Красилівської підстанції Хмельницької станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав благодійну допомогу від народного депутата України по 189 виборчому окрузі Олени Євгенівни Копанчук.

16:07 24.04.2020