Голова АМУ звернувся до Президента та Парламенту щодо недопустимості запровадження партійної системи на місцевих виборах

Голова АМУ, мер Києва Віталій Кличко від імені Асоціації міст України звернувся до Президента України, Голови Верховної Ради України, керівників депутатських фракцій та груп, народних депутатів України щодо недопустимості запровадження партійної виборчої системи на рівні міських, селищних, сільських рад з кількістю виборців менше 90 тисяч.

19:45 14.07.2020

ВІТАЄМО!

Вітаємо гурток "Маски" Великоорлинського сільського клубу  -  дипломантів наймасштабнішого Всеукраїнського багатожанрового дистанційного конкурсу «Я Артист – ОНЛАЙН», який було організовано Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва за підтримки департаменту інформаційної діяльності, національностей, культури та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.

19:43 14.07.2020

Чужої біди не буває

Днями в родину Варв’янських, Володимира та Олесі, які виховують трьох маленьких діток, прийшла біда – згорів дах будинку. На допомогу молодій родині збіглись всі небайдужі люди. Не залишилась осторонь і Антонінська селищна рада, яка спільно з партнерами «Епіцентр Агро» кластер «Антоніни», в рамках соціальної угоди, надали допомогу постраждалій родині – 73 листки шиферу та 3 кг цвяхів, необхідних для накриття даху.

15:37 10.07.2020

Робочий візит голови Хмельницької ОДА

Вчора з робочим візитом Антонінську ОТГ відвідав голова Хмельницької обласної адміністрації ГАБІНЕТ Анатолій Дмитрович. Головна мета даного візиту - ознайомлення з матеріальною базою навчальних закладів: Антонінського ліцею та закладу дошкільної освіти «Ромашка». Поспілкувавшись з селищним головою КОНДРАТЮК Наталією Анатоліївною  та начальником відділу освіти КУЯН Наталією Андріївною, довідався про проблеми цих закладів, які потребують невідкладного вирішення.

09:51 09.07.2020

Формування нового освітнього простору Антонінського ліцею

Розпочинається реалізація  проєкту «Капітальний ремонт Антонінського ліцею Антонінської селищної ради Красилівського району Хмельницької області смт Антоніни, площа Графська, 16 (термомодернізація) (коригування)», який успішно пройшов конкурсний відбір в рамках  впровадження програми «Спроможна школа для кращих результатів».

16:08 08.07.2020

QR-коди – туристична новинка Антонін

З кожним днем все частіше цифрові технології проникають у буденне життя пересічного українця. QR-код вже давно став зручним та швидким способом отримання інформації. Антоніни теж не відстають від світових тенденцій та стараються запровадити щось цікаве та нове.

09:04 07.07.2020

Привітали Поліцейських офіцерів Антонінської громади

Сьогодні Антонінська громада вітала поліцейських офіцерів, Олександра КОВАЛЬЧУКА та Юрія РОЖИКА,  з прийдешнім святом - Днем Національної поліції України.  Приємним є те, що до привітань селищного голови та виконавчого комітету приєднались наші партери – «Епіцентр Агро» кластер Антоніни. Представник кластеру Сергій ДУНЕЦЬ, в рамках соціальної угоди про співпрацю та партнерство, спільно з Наталією КОНДРАТЮК подарували Антонінським поліцейським громади таку необхідну для роботи комп’ютерну техніку - ноутбук та принтер. Офіцерам вручили Подяки за особистий вклад у боротьбі зі злочинністю, забезпечення публічного порядку та безпеки, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, на території Антонінської об’єднаної територіальної громади, сумлінну і ефективну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Національної поліції України.

09:15 03.07.2020

АМУ звернулася до керівників держави щодо виділення коштів на подолання наслідків негоди в Україні

Негода в Україні, внаслідок випадання рясних тривалих опадів,  спричинила руйнівні повені, зсуви. Ситуація критична – зруйновані дороги, окремі території практично ізольовані, прорвані дамби та пошкоджені мости, затоплені сільськогосподарські угіддя, приватні будинки та майно, на жаль, стихія забрала і життя людей.

09:39 02.07.2020