Благодійність до Великодня

До Великодніх свят  сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, були надані солодкі подаруночки у вигляді пасок соціальним фахівцем по справах з сім’ями, дітьми та молоді, які надав  представник компанії «Епіцентр Агро» кластер Антоніни Сергій Дунець.

14:49 24.04.2020

АМУ надіслала народним депутатам пропозиції змін до Виборчого кодексу

Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко звернувся до Голови Верховної Ради України, голів фракцій політичних партій та депутатських груп Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася навколо процесу підготовки до місцевих виборів та пропозицій змін до Виборчого кодексу України.

17:05 23.04.2020

ВІТАЄМО!

Шановні жителі нашої громади! Вітаємо Вас з величним святом Воскресіння Христового! Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Ваші родини, щирість та добро у взаємини! Нехай Боже благословіння буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань! Христос Воскрес!

17:20 18.04.2020

Благодійна допомога медикам

Сьогодні, в такий нелегкий час боротьби з поширенням COVID-19, медики Антонінської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини отримали благодійну допомогу від «Епіцентр Агро» кластер «Антоніни», що є реальним прикладом співпраці орендарів з громадою.

18:51 16.04.2020

Встановлено нову автобусну зупинку

Нову автобусну зупинку встановлено у с. Рублянка. Тепер жителі села, очікуючи транспорт, будуть мати змогу заховатися від негоди та відпочити на зручній лавочці.

09:55 16.04.2020

«Відкритий ринок» - стартує онлайн проєкт за підтримки АМУ

15 квітня 2020 року о 15.00 стартує проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. Ініціатори проєкту -  громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України На спеціальному інтерактивному сайті https://rynok.in.ua/ фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт некомерційний, тому користування платформою є безкоштовним.

17:03 15.04.2020

Запрошуємо освітян позашкілля взяти участь у безкоштовному Міжнародному проєкті «Дистанційне навчання у позашкільній освіті»

Асоціації міст України та Міжнародна асоціація позашкільної освіти запрошує долучитися до Міжнародного проєкту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті». Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, України, Чехії реалізують Міжнародний проєкт «Дистанційне навчання у позашкільній освіті» | International projekt «E-Learning in After-School Education».

16:37 14.04.2020

ВІТАЄМО!

З 02 по 31 березня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний заочний конкурс «Еврика в астрономії», в якому також взяли участь здобувачі освіти 7-9 класів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. Конкурс передбачав завдання у формі запитань за такими напрямами: астрономія, природні явища та екологія Космосу, космічна медицина і біологія, духовність і Космос.

14:33 14.04.2020

Парламент врахував пропозиції АМУ щодо змін до Держбюджету-2020

13 квітня Парламент на позачерговому пленарному засіданні прийняв Закон про внесення змін Держбюджету на 2020 рік (законопроєкт №3279-д від 11.04.2020 року), який був розроблений у зв’язку із необхідністю вивільнення фінансового ресурсу на формування Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

09:40 14.04.2020

Роз'яснення Уряду щодо обмежень на період карантину для людей, старших 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, які старше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

09:56 08.04.2020