Проект ''Поліцейський офіцер громади''

25.06.2019 року Антонінська селищна рада взяла участь в проекті “Поліцейський офіцер громади”, який передбачає тісну і плідну співпрацю об’єднаних територіальних громад та поліції для досягнення спільної мети – безпечного середовища для громадян.

15:33 26.06.2019

Музей Потоцьких

З метою створення належних умов роботи музею Потоцьких та забезпечення схоронності виставкових експонатів в приміщенні Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва виділені окремі кімнати для подальшого розташування в них музею.

17:29 24.06.2019

День парку

16 червня жителі та гості смт Антоніни відзначали День парку. У всіх бажаючих була змога насолодитися ароматом квітів, щебетом птахів Антонінського парку та отримати заряд позитивних емоцій від учасників святкової програми. Присутні на святі посмакували смачним кулішем, запашною юшкою, узбецьким пловом. Долучились усі небайдужі і разом зробили дуже гарне свято!

11:05 17.06.2019

Олімпійський день в Антонінській ОТГ

З метою розвитку олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян, пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом 12 червня 2019 року  в смт Антоніни пройшов спортивно-масовий захід Олімпійський день, в якому взяли участь учні початкової та середньої шкільної ланки, вчителі та тренери закладів освіти Антонінської ОТГ, а також напередодні організовано зустріч з паралімпійцем, випускником Антонінської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тепер Антонінський ліцей) Луцишиним Дмитром. Учасники заходу з задоволенням брали участь у спортивних змаганнях, відповадали на запитання вікторини під час олімпійського уроку, проявляли силу духу, уміння та майстерність. Спортивно-масовий захід довів, що спорт – рушійна сила, яка об’єднує покоління, дарує позитивні емоції і зміцнює духовне та фізичне здоров’я.

09:24 15.06.2019

Футбольний матч

2 червня відбувся матч Чемпіонату області з футболу серед команд Першої ліги, в якому зустрічались команди місцевого ФК “Антоніни” та   ФК “Лісівник” м. Шепетівка. З рахунком 2:0 перемогла команда ФК “Лісівник”.

11:48 04.06.2019

Хмельницька обласна виставка собак

2 червня на території Антонінського стадіону була проведена Хмельницька обласна екстер’єрна виставка мисливських собак, що зібрала представників різних регіонів.  На даній виставці були представлені понад 70 учасників, які виборювали між собою звання кращої мисливської собаки.

11:37 04.06.2019

День захисту дітей

1 червня відбулися святкові заходи присвячені Дню захисту дітей. Була проведена концертно-розважальна програма, яка включила в себе концерт за участі дітей молодшого шкільного віку, флешмоб “Ми – діти України”, спортивні конкурси, “Караоке”, малюнок на асфальті, запуск повітряних зміїв, майстер класи, фотозона та дискотека.

15:55 01.06.2019

Випуск зразкового фольклорного гурту “Родовід”

29 травня в приміщенні Антонінського ліцею відбувся звітний концерт та випуск зразкового фольклорного гурту “Родовід” (керівник Підберезна Т.В.). У залі були присутні не лише викладачі та батьки випускників, але й усі небайдужі до народного мистецтва та народної пісні зокрема. Випускників прийшли привітати молодші учасники колективу. Вони виконували пісні, які колись маленькими співали винуватці свята. Привітання линули звідусіль. Свої вітання, у вигляді відео, прислали друзі “Родоводу”  - фольклорний гурт “Живиця”, фольклорний гурт “Щедрик” та друг із Грузії – Лука.

16:31 30.05.2019

Звітний концерт учнів та викладачів Антонінської дитячої музичної школи “Віват талант”

22 травня 2019 року в приміщенні Антонінського будинку культури відбувся звітний концерт учнів та викладачів Антонінської дитячої музичної школи “Віват талант”. Всі учасники концерту радо ділилися з усіма присутніми своїми досягненнями та вміннями.

10:32 25.05.2019