Хмельницька область, Хмельницький район

Дата: від до Скинути

АМУ підтримує ініціативу Мінрегіону щодо повернення архітектурно-будівельного контролю на місця

Міністерство розвитку громад і територій України підготувало проєкт постанови, яка має на меті відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України №553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Проєкт планується винести на найближче засідання Уряду, його вже отримали на погодження центральні органи виконавчої влади. Ініціатором відновлення дії постанови №553 виступив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

13:53 14.12.2020

16 днів проти насильства

Впродовж останніх років з 25 листопада по 10 грудня в усіх куточках світу   проходить міжнародна  акція «16 днів проти насильства». Метою   акції є привернення уваги громадськості до актуальних   проблем - насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та обов’язків жінок та чоловіків.

13:44 14.12.2020

ТИЖДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ

Підходить до завершення Тиждень благоустрою. Хоч погодні умови були не занадто сприятливими, проте спільними зусиллями зробити вдалось багато. Колективи селищної ради, Відділу освіти, молоді, спорту культури і туризму, КП «Комунальник» активно працювали на прибиранні територій населених пунктів громади  від опалого листя. Підтримали акцію і підприємці, прибравши території, прилеглі до магазинів. Усі разом, дружно, з ентузіазмом!

19:29 11.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ

14.12.2021 року об 11.00 відбудеться друге пленарне засідання першої організаційної сесії VIII скликання Антонінської селищної ради.

09:32 11.12.2020

Конкурс-виставка «Новорічна композиція»

З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику з 23 листопада по 11 грудня 2020 року в Антонінському Будинку культури було проведено конкурс-виставку «Новорічна композиція» серед учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти, закладів культури Антонінської громади.

21:28 10.12.2020

Вітаємо переможців заочного конкурсу презентацій «Моя громада і Я»

Вітаємо переможців заочного конкурсу презентацій «Моя громада і Я», вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник О. МИКОЛІВ), які отримали І місце на другому етапі конкурсу, що проводився в рамках реалізації комплексного профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь – успішна громада»  Красилівським районним центром зайнятості на основі орієнтовного плану заходів Хмельницького обласного центру зайнятості, та ІІІ місце в обласному етапі конкурсу презентацій «Моя громада і Я».

21:22 10.12.2020

Акциз на пальне повинен залишитись у громадах: Відкрите звернення Голови АМУ до Президента та Парламенту

Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.

21:20 10.12.2020

Робоча зустріч з представниками бізнесу

Антонінський селищний голова Анатолій ОЦАЛЮК провів робочу нараду з представниками агробізнесу та підприємцями, які працюють на території нашої громади. Голова висловив намір зустрічатися в такому складі і надалі, аби налагодити ефективну співпрацю: влада – бізнес - громада.

21:09 08.12.2020

РОЗШИРЕНА НАРАДА

7 грудня, в День місцевого самоврядування, відбулась перша розширена нарада для колективу Антонінської селищної ради, в якій взяли участь також представники Відділу освіти, культури, молоді, спорту і туризму, депутатського корпусу, поліцейські офіцери громади та директор КП «Комунальник».

05:26 08.12.2020