Семінар для вчителів художньо – естетичного циклу на тему «Сучасні методи і прийоми художньо – естетичного виховання школярів»

30 листопада 2018 року на базі Антонінської ДМШ та Закриницької гімназії пройшов семінар для вчителів художньо – естетичного циклу на тему «Сучасні методи і прийоми художньо – естетичного виховання школярів».

15:08 05.12.2018

14 призових місць здобули учні Антонінської дитячої музичної школи в ІІ Відкритому конкурсі мистецтв «Перлини Поділля»

1 грудня 2018 року в м. Старокостянтинові відбувся ІІ Відкритий конкурс мистецтв «Перлини Поділля». Для участі в ньому з’їхалися учасники з різних куточків нашої області: Ізяслава, Деражні, Полонного, Городка, Хмельницького, Славути. Учні Антонінської дитячої музичної школи також взяли активну участь у конкурсі, а саме 14 учасників поїхало поборотися за призові місця.  В результаті:

14:43 04.12.2018

Реалізація проектів станом на 30.11.2018 року

Завершуються  роботи по новому будівництві зовнішніх мереж питного водопроводу  с. Терешки, Красилівського району, Хмельницької області. Завершилось будівництво по вулицях: Зелена, Гагаріна, Калинова, Садова, Грушевського, Зарічна, Миру та частково вулиця Цетральна. Найближчим часов водогін буде прокладено по вулиці Шевченка.

13:19 30.11.2018

Секондмент в Терешківському ліцеї

20 листопада 2018 року на базі Терешківського ліцею  відбувся семінар-практикум «Секондмент. Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи» для директорів, заступників директорів з навчально-виховної та виховної роботи закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ. У роботі семінару взяла участь Куян Н.А., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради.  Директор ліцею Жарчинська Н.Б. презентувала роботу закладу освіти та ознайомила присутніх із вимогами до професійних й особистісних якостей освітян в умовах Нової української школи на сучасному етапі. Куян Н.А., начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради, у своєму виступі звернула увагу на пріоритетні напрями інтеграції управлінської діяльності органу управління освітою громади та освітніх закладів для ефективної роботи в реалізації освітніх завдань.  Учасники семінару у практичній частині відвідали ранкову зустріч «Чи модно бути здоровим?» у  1 класі. (Іщук К.П.), урок української мови «Побудова і записування речень, що передають зміст малюнків на тему «Бережіть книгу»» у 2 класі (Гамрецька Т.В.), урок математики «Множення і ділення звичайних дробів» у 6 класі (Янюк В.В.), урок біології «Будова і функції травної системи» у 8 класі (Бєлоносова Т.О.). Педагог-організатор Ящук О.В. підготувала і провела урок-реквієм «Україна – це територія гідності і свободи». Заступник директора з навчально-виховної роботи Жарчинська Л.М. зробила дайджест сучасних методів корпоративного навчання педагогів.  Разом із Кондратюк Л.С., заступником директора з виховної роботи, присутні мали змогу познайомитися із організацією виховної роботи в закладі, презентацією «Нова українська школа: виховна робота», визначити пріоритетні напрями в роботі  класного керівника ХХІ століття.

11:32 28.11.2018

Конкурс патріотичної пісні та читців поезії

21 листопада 2018 року до Дня Гідності і Свободи України в Антонінському БТДЮ відбувся конкурс патріотичної пісні та читців поезії на патріотичну тематику серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти Антонінської ОТГ. Конкурс проводився з метою популяризації творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, а також гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості.

15:47 27.11.2018

Вітаємо з перемогою зразковий фольклорний гурт «Родовід»

22 листопада 2018 року в м. Хмельницькому відбувся обласний огляд-конкурс народних звичаїв та обрядів «Стелися Барвінку», в якому прийняв участь зразковий фольклорний гурт «Родовід» Антонінської дитячої музичної школи. Вихованці колективу зуміли достойно та на високому рівні продемонструвати свої уміння, що високо оцінили журі конкурсу. Як висновок – І місце!

14:16 23.11.2018

Акція єднання «Україна – моя вишивана»

22 листопада 2018 року в Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтв відбулася акція єднання «Україна – моя вишивана». Вихованці зразкового фольклорного гурту «Родовід» також долучилися до неї. Висловлюємо щиру подяку організаторам за чудове дійство та яскраві емоції.

14:14 23.11.2018