Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

До Міжнародного дня захисту дітей представники торгівельної мережі «М’ясна Лавка» Дмитро Шевцов та Олександр Олексієнко надали продуктові набори, які працівники Антонінської селищної ради вручили дітям з малозабезпечених сімей.

14:50 29.05.2020

ЄДНАЄМОСЬ В РУСІ

З 26 по 28 травня 2020 року у всіх регіонах України проводився регіональний етап Всеукраїнського заходу «ЄДНАЄМОСЬ В РУСІ», який складався з двох частин: челендж та флешмоб.

11:44 29.05.2020

Відновлюємо спадщину Потоцьких!

Більше року діє в Антонінах «Музей Потоцьких». За цей час заклад прийняв понад 600 відвідувачів, що познайомилися з історією селища. Окрім просвітницької та популяризаційної діяльності, сьогодні заклад активно працює у напрямку збору експонатів та поповнення музейної експозиції.

16:16 25.05.2020

Підтримка людей похилого віку в умовах пандемії

Турбота про літніх людей – одне з найперших завдань, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. В умовах пандемії люди похилого віку відносяться до групи ризику. Днями працівники Антонінської селищної ради відвідали громадян, яким виповнилося 85 років і більше, поцікавились їх потребами та передали продуктові набори, які надали представники торгівельної мережі «М’ясна Лавка» Дмитро Шевцов та Олександр Олексієнко.

14:17 20.05.2020

Уряд відновлює роботу непродовольчих ринків

Асоціація міст України просила Уряд прийняти рішення про відновлення роботи непродовольчих ринків та направляла відповідний лист Прем’єр-міністру. 14 травня на позачерговому засіданні Уряд ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.

11:01 15.05.2020

Підтримка партнерів в умовах боротьби з поширенням COVID-19

Вчора, 13 травня, заступник керівника Агро кластеру «Антоніни» компанії «Епіцентр Агро» Сергій Дунець в рамках угоди про соціальне партнерство передав головному лікарю КНП «Красилівський Центр ПМСД» Олегу Ватажуку для потреб медичних працівників Антонінської амбулаторії загальної практики сімейної медицини індивідуальні засоби захисту:   1 тис. гумових рукавичок, 5 шт. сертифікованих медичних захисних костюмів, 10 захисних екранів та 300 масок.

14:51 14.05.2020

Співпраця та діалог центральної і муніципальної влади, а не безпідставний тиск, дозволять подолати наслідки коронавірусної кризи в країні - звернення АМУ до Президента

Асоціація міст України звернулася до  Президента як до Гаранта Конституції України щодо припинення безпідставного тиску на місцеве самоврядування та забезпечення спільної роботи центральних органів влади та органів місцевого самоврядування в боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою.

11:04 12.05.2020

Відвідали та привітали ветеранів Другої світової війни

8 травня, до 75-ї річниці Великої Перемоги представники компанії «Епіцентр Агро»:  заступник керівника Агро кластеру «Антоніни» Сергій Дунець, керівник земельного відділу Олексій Демків  та начальник відділу земельних ресурсів Костянтин Гебда відвідали ветеранів Другої світової війни: учасника бойових дій Лукіянчука Михайла Ларіоновича, учасника війни Пилип’юк Лідію Федорівну, а також вдів учасників війни: Бантус Надію Олександрівну, Липницьку Євдокію Федорівну, Гринюк Анастасію Онисимівну, Мартинюк Надію Василівну, Ляшук Лідію Іванівну, які мешкають на території Антонінської ОТГ, привітали їх зі святом та передали цінні подарунки.

13:57 09.05.2020