A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Красилівський район

Новини

Семінар-практикум організаторів виховної роботи на базі Терешківського ліцею

2 квітня на базі Терешківського ліцею відбувся семінар-практикум організаторів виховної роботи на тему «Учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу». Під час семінару заслухали директора ліцею Н. Жарчинську, яка презентувала його роботу, виступила методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Л. Рибачук з питанням «Учнівське самоврядування як основний чинник формування суб’єкта демократичного суспільства». 

15:57 08.04.2019

Вітаємо з перемогою в обласній олімпіаді з музично-теоретичних дисциплін серед учнів ПСМНЗ Лещинського Любомира

29 березня 2019 року в Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І. Заремби пройшла обласна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

20:15 02.04.2019

Книгоманія – 2019

З метою особистісного розвитку дітей через заохочення їх до систематичного читання книг, підвищення суспільного значення і ролі  бібліотеки та культурної компетентності юних читачів, формування навичок самостійної роботи з книгою та аналізу прочитаного і творчого інтерпретування 22 березня 2019 року на базі Антонінського БТДЮ пройшов ІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019». Участь у конкурсі взяли переможці І етапу у віковій категорії – учні 6 класів. Конкурс дає можливість здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню.

10:41 30.03.2019

Вітаємо!

     Вітаємо з перемогами вихованців Антонінського БТДЮ 

07:56 30.03.2019

Зустріч в Антонінському ліцеї

В Антонінському ліцеї, опорному закладі громади, 19 березня 2019 року відбувся семінар-пошук директорів, заступників директорів закладів загальної середньої освіти  Антонінської ОТГ на тему «Управлінські та методичні підходи до організації роботи педагогічного колективу у контексті надання якісних освітніх послуг».  Учасники семінару взяли участь у дискусійній платформі «Еволюція освіти. Необхідність змін» та управлінській майстерні «Науково-методичний супровід розвитку професійної компетентності педагога», які підготувала директор ліцею Кузнецова Г.Є. Заступник директора з навчально-виховної роботи закладу Синюк В.А. звернув увагу управлінців на індивідуальну освітню траєкторію професійного розвитку педагога. В ході його виступу свої методичні тренди представляли педагоги Антонінського ліцею Стратенюк С.С., Голотребчук Т.Л., Яцюк Я.А., Рабченюк В.М., Война Н.М. Гарний настрій впродовж семінару дарували вокальна група «Краплинки» та зразковий фольклорний гурт «Родовід». Всі учасники семінару-пошуку отримали методичні матеріали за темою зустрічі.

10:06 29.03.2019

Конкурс читців-гумористів «Веселинка»

Сміх – це ліки від усіх недуг. Він додає людям настрою, допомагає в житті побачити більше світлого, радісного, стати добрішими. Світ сміху – це особливий світ. Саме у такий особливий світ завітали учасники та глядачі «Веселинки».

10:04 29.03.2019

Семінар вчителів біології та географії

14 березня 2019 року на базі Криворудківської гімназії  відбувся семінар-практикум «Шляхи формування ключових компетентостей учнів на уроках природничого циклу» для вчителів біології та географії закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ. В організаційній частині семінару відбулася презентація закладу освіти, яку підготували учні  та директор гімназії Мазур Л.Д. Методист  відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. ознайомила присутніх із шляхами формування ключових компетентостей учнів на уроках природничого циклу. Вчитель географії Криворудківської гімназії Мазур Л.Д. звернула увагу присутніх на роль екологічного виховання як засобу формування життєвих компетентностей особистості школяра, вчитель біології закладу Борей Л.І. презентувала вчителям екологічний проект  «Знай, люби, бережи!». Учасники семінару у практичній частині переглянули  урок  географії у 9 класі (Мазур Л.Д.) та урок біології у 6 класі (Борей Л.І.). Учні Криворудківської гімназії підготували виховний захід «Збережемо нашу планету». У підсумковій частині семінару вчителі закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ обмінялися досвідом роботи із формування компетентостей учнів на уроках природничого циклу.

09:57 29.03.2019

Семінар керівників клубних закладів за участі методистів Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

27 березня 2019 р. на базі Антонінського БТДЮ відбувся семінар керівників клубних закладів Антонінської ОТГ за участі методистів Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва В.Б.Петрової та О.В.Пиріжок на тему «Актуальні питання діяльності клубних закладів культури в умовах децентралізації». Керівники клубних закладів мали можливість поспілкуватися та поставити більш конкретні питання стосовно діяльності закладів. В свою чергу методисти ХОНМЦКіМ зупинялися на приорітетних завданнях перед клубними закладами, дали практичні поради керівникам щодо сучасних вимог по оформленню документації сільських будинків культури та клубів, організації та планування роботи.

15:24 27.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь