Хмельницька область, Хмельницький район

Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні стартувала днями – 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

15:45 30.11.2020

Пам’ять про Голодомор 1932-1933 рр.

Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Антонінська громада долучилася до загальнонаціональних акцій «Запали свічку» та «Незабудка пам’яті». В стінах закладів освіти та культури громади, проведено поминальні заходи до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору. Вшановуючи тих, хто загинув у страшні часи Голодомору, були проведені виховні години, тематичні уроки, організовано перегляди фрагментів фільмів, створено куточки пам’яті, проведено меморіальні заходи біля пам’ятних знаків жертв голодоморів: встановлення лампад, покладання траурних вінків.

14:12 29.11.2020

СКВЕР ПОТОЦЬКИХ

Підходять до завершення роботи по проєкту, що реалізовується за грантові кошти Європейського Союзу, щодо створення туристично-рекреаційної зони «Сквер Потоцьких» у смт Антоніни. В ході робіт працівниками ТОВ «Інженерно-будівельна компанія «Гайвей» було прокладено алеї з природнього каменю та тротуарної плитки, а також проведено підготовчі роботи для улаштування клумб. Наразі роботи ще тривають.

15:03 27.11.2020

ВІТАЄМО!

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

15:42 26.11.2020

Необхідно стабілізувати сферу житлово-комунального господарства - АМУ звернулася до голів депутатських фракцій і груп

Системний аналіз сфери житлово-комунального господарства свідчить про наявність значної кількості проблем, які необхідно вирішувати якнайшвидше. Тільки за таких умов, надавачі житлово-комунальних послуг зможуть забезпечити стабільність надання послуг споживачам, не допустити колапсу системи в цілому.

15:41 26.11.2020

СПРОМОЖНА ШКОЛА ДЛЯ КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ!

Розпочалась реалізація  проєкту «Капітальний ремонт Антонінського ліцею Антонінської селищної ради Красилівського району Хмельницької області смт Антоніни, площа Графська, 16 (термомодернізація) (коригування)», який успішно пройшов конкурсний відбір в рамках  впровадження програми «Спроможна школа для кращих результатів».

09:19 26.11.2020