Привітали ветерана Другої світової війни

Сьогодні, напередодні Дня Перемоги, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, керуюча справами (секретар виконавчого комітету) Антонінської селищної ради Тетяна Олійник та в.о. старости Васьківчицького старостинського округу Анатолій Ковальчук відвідали та привітали з наступаючим святом ветерана Другої світової війни – учасника бойових дій Лукіянчука Михайла Федоровича в с. Васьківчики.

09:33 08.05.2020

Відзначення 75-ї річниці Великої Перемоги

8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя мільйонів людей в усьому світі. В умовах карантину запровадженого в державі маємо дотримуватися усіх обмежень, адже нині і в громаді загроза розповсюдження  захворювання на коронарвірус ще не минула. Але ми переконані, що кожен з нас повинен пам’ятати події Другої світової війни, бути вдячним кожному солдату який  пройшов пекло війни, віддав своє життя за перемогу над нацизмом.

08:29 08.05.2020

Благоустрій Меморіального комплексу

Приватним підприємцем Миронюк Галиною Кирилівною надано квіти для облаштування території Меморіального комплексу «Пам’ятний знак на честь воїнів-односельчан. Братська могила радянських воїнів».

15:58 05.05.2020

Асоціація міст України

Віталій Кличко на засіданні Уряду: коли мова йде про життя та здоров’я людей, нам не до політики. Завдяки вчасному введенню карантину в Україні вдається зберігати стабільну ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби, але великий тягар боротьби з пандемією ліг саме на місцеве самоврядування. Сьогодні важливо не допустити катастрофи та вимушеного повернення до більш суворого карантину. Необхідно врахувати пропозиції Асоціації міст України, у діалозі шукати й ухвалювати виважені справедливі рішення заради збереження здоров'я і життя людей, без політики Читайте більше на сайті АМУ: https://www.auc.org.ua/…/vklychko-koly-mova-yde-pro-zhyttya… #АМУ #спільними_зусиллями #місцеве_самоврядування

11:30 05.05.2020

ВІТАЄМО

З 01 квітня по 30 квітня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний літературний конкурс, присвячений 125-річчю від дня народження українського поета, перекладача, публіциста М.Т.Рильського, в якому взяли участь здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ.

11:04 04.05.2020

Санітарна обробка с. Ключівка

Проведена санітарна обробка території с. Ключівка дезінфікуючим засобом «Бланідас 300». Дана обробка була здійснена транспортом 23 державного пожежно-рятувального поста 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

09:29 29.04.2020

«Відкритий ринок» очікує фермерів Хмельниччини

Проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. Ініціатори проєкту -  громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України. На спеціальному інтерактивному сайті фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт некомерційний, тому користування платформою є безкоштовним.

11:02 28.04.2020