Хмельницька область, Хмельницький район

Новорічні подарунки для захисників!

Протягом листопада було організовано благодійну акцію, в рамках якої учні закладів загальної середньої освіти, вихованці позашкільних закладів освіти, учасники гуртків,  любительських об’єднань та клубів за інтересами закладів культури Антонінської ОТГ власноруч виготовляли новорічні прикраси, які в подальшому були передані військовослужбовцям в м. Слов'янськ та м. Краматорськ.

16:15 24.11.2020

Асоціація міст України представляє електронне видання Практичний посібник АМУ для громад

20 листопада 2020 року в Українському кризовому медіа-центрі Асоціація міст України провела презентацію Практичного посібника для громад. Щоб допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Видання складається з п’яти модулів, які пропонують типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів. Модулі розробили аналітики АМУ в рамках Проєкту USAID ПУЛЬС та у співпраці з іншими міжнародними програмами.

10:36 22.11.2020

Виїзна консультація Асоціацїї міст України

Консультанти Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Антонінську громаду. Візит реалізовано в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

09:24 20.11.2020

Завершено ремонт ФАП

Завершенно реалізацію проєкту щодо капітального ремонту приміщення ФАП в с. Великі Орлинці, на який залучено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. В ході реалізації даного проєкту виконано внутрішні ремонтні роботи, встановлено міжкімнатні та вхідні двері,  добудовано веранду, вимощено відмостку та улаштовано новий пандус з поручнями.

14:29 12.11.2020

ВІТАЄМО!

З 19 жовтня по 30 жовтня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувався обласний заочний конкурс із журналістики «Я – журналіст».

10:25 06.11.2020

ВІТАЄМО!

З 20 жовтня по 30 жовтня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувався обласний заочний конкурс з інформатики.

10:23 06.11.2020

АМУ застерігає від намагань відібрати у жителів великих міст право обирати своїх мерів

Асоціація міст України вкрай стурбована спробами напередодні місцевих виборів 25 жовтня змінити або відмінити окремі етапи процесу народного волевиявлення, зокрема другий тур виборів мерів великих міст по всій країні. Зареєстрований у Верховній Раді України проект постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» не має нічого спільного з принципами належного врядування та принципами демократичної держави.

10:30 23.10.2020