В Антонінській школі мистецтв відбувся концерт ансамблів «Граємо разом»

05 березня 2020 року в приміщені Антонінської школи мистецтв відбувся концерт ансамблів «Граємо разом». У ньому взяли участь учні та викладачі класу «фортепіано», а також учні класу «народних інструментів», викладача Бартошука В.В. Всі присутні на святі мали можливість насолодитися фортепіанною музикою в ансамблевому виконанні, почути знайомі мелодії та зовсім нові, сучасні композиції. Учасниками концерту були, як найменші вихованці, так і випускники школи. Вони грали в дуетах з викладачами та один із одним. Ведучою свята була Волицька Євгена Юріївна. Дякуємо всім учасникам концерту та їх викладачам за подаровані хвилини радості та позитивну атмосферу!

13:52 06.03.2020

Основні заходи профілактики інфікуванню новим коронавірусом

1. Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком. Миття рук з рідким милом: – тривалість процедури – 20-40 с; – обов’язково мийте руки, якщо вони видимо забруднені, після приходу з вулиці, перед прийомом їжі, після відвідування туалету,  після кашлю чи чхання, після контакту з тваринами або відходами; 2. Обробка рук спиртовмісним антисептиком: – спиртовмісний антисептик для рук – розчин із вмістом спирту 60-80% або із 2% хлоргексидину (інші засоби, що реалізують як «антисептик для рук») – антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук (в середньому на одну обробку слід використовувати 3 мл розчину) – тривалість обробки – близько 30 с; – особливу увагу приділіть нігтям (там накопичується найбільше бруду); 3. Уникайте скупчення людей.

20:47 05.03.2020

ЗУСТРІЧ У ТЕРЕШКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

4 березня на базі Терешківського ліцею відбувся семінар-практикум вчителів математики закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ на тему «Технології формування математичної компетентності»

11:38 05.03.2020

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

3 березня на базі Великосалиської гімназії Антонінської селищної ради відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ на тему «Формування комунікативної компетентності у молодших школярів».

11:27 04.03.2020

ПРОГРАМА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ "НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ВДОМА"

ПРО ПРОГРАМУ.    В рамках цієї програми СБУ здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР». Дана програма допомогла повернутися до мирного життя вже понад 200 нашим співвітчизникам.

10:31 04.03.2020

Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Сузір’я Звягеля»

01 березня 2020 року в м. Новоград – Волинський відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Сузір’я Звягеля». Представляти Антонінську школу мистецтв поїхали учні класу «фортепіано» (викладачі Кондратюк Н.Г. і Волицька Є.Ю. ) та молодша вокальна група «Краплинки» (викладач Кондратюк К.О.). На фестивалі були представлені різноманітні номінації та учасники з багатьох областей та міст України. Оцінювало конкурсантів компетентне журі. Наші учні зуміли на високому рівні продемонструвати свої уміння та отримати високі оцінки від журі. В результаті: Загаєвська Софія та Булківська Софія – Гран – Прі; Кирилова Олександра та Юрчук Руслана – І місце; молодша вокальна група «Краплинки» - ІІ місце. Вітаємо учнів та викладачів з таким високим результатом та бажаємо подальших перемог!

13:48 02.03.2020

МАСЛЯНУ ВІДСВЯТКУВАЛИ, ВЕСНУ ЗАКЛИКАЛИ В АНТОНІНСЬКІЙ ОТГ

Масляна — стародавнє слов’янське свято, яке проводили за сім тижнів до Великодня. Масляна — це веселі проводи зими, осяяні радісним очікуванням близького тепла, весняного оновлення природи. Неодмінний атрибут масляної — млинці – мають ритуальне значення: круглі, рум’яні, гарячі — вони являють собою символ сонця, яке все яскравіше розгоряється, подовжуючи дні.

12:38 02.03.2020

Турнір з футзалу «Кубок організацій»

22 лютого 2020 року на базі Антонінської ДЮСШ відбувся турнір з футзалу «Кубок організацій», присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Призерами турніру стали команди «ДЮСШ – 1» - перше місце, «Мисливці» - друге місце, «ДСНС» - третє місце, «ДЮСШ – 2» - четверте місце.

10:28 23.02.2020