Хмельницька область, Хмельницький район

Хустка – оберіг! Всеукраїнський день хустки.

Здавна в нашого народу було особливе ставлення до хустки. Її шанували та оберігали. Кожна українка, від найменшої дівчинки до сивочолої бабусі, мала незліченну кількість хусток у своїй скрині. І зараз багато хто любить цей атрибут гардеробу. 7 грудня, на свято Катерини - покровительки жіноцтва, українці відзначають День української хустки. Заклади освіти та культури Антонінської громади приєдналися до Всеукраїнського флешмобу "Зроби фото з хусткою". Шануймо наше питоме, українське та передаваймо традиції нащадкам!

20:14 06.12.2020

Вітаємо активних і талановитих учасників гуртків за інтересами Антонінського Будинку культури з успіхами у конкурсах!

Протягом 2020 року учасники гуртків за інтересами Антонінського Будинку  культури за сприяння директора Олени Мартинюк взяли участь у конкурсах регіонального, обласного та Всеукраїнського рівнів, які увінчалися перемогою:

20:07 06.12.2020

Вітаємо переможця обласного конкурсу «Олімпійський талісман»

З метою популяризації та розвитку олімпійського руху, стимулювання пізнавальної і соціальної активності та розвитку творчих здібностей шкільної молоді, формування у неї мотивацій до здорового способу життя, систематичних занять фізкультурою та спортом, в період з 20 березня до 25 вересня відділенням Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області та Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено конкурс «Олімпійський талісман». Гуртківці Антонінського БТДЮ взяли участь у конкурсі та надіслали на розгляд журі роботу, в якій відображено талісман традиційних престижних змагань під егідою міжнародних спортивних організацій, що опікуються Олімпійським рухом, та символ національних олімпійських команд.

19:55 06.12.2020

Вітаємо переможців обласного заочного конкурсу учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання

З  02 по 13 листопада 2020 року  вихованці гуртків Антонінського БТДЮ брали участь в обласному заочному конкурсі  учнівської  молоді   з  історико-технічного  стендового  моделювання, який проходив на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Роботи гуртківців отримали призові місця у 5 номінаціях із 6:

15:10 06.12.2020

Президент підписав Закон, який забезпечить правонаступництво органів місцевого самоврядування та не допустить паралізування їх діяльності після місцевих виборів

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», прийнятий Верховною Радою 17 листопада (законопроєкт 3651-д). Введення в дію цього Закону забезпечить правонаступництво органів місцевого самоврядування та не допустить паралізування їх діяльності після місцевих виборів, що відбулися на новій територіальний основі.

09:16 05.12.2020

Асоціація міст України спільно з Держгеокадастром розробила Практичний посібник з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Громади отримують більше ресурсів і повноважень. Надважливим ресурсом для громад є земля - це і розвиток, і економіка, і наповнення місцевих бюджетів і, відповідно, благополуччя жителів. Асоціація міст України вітає Указ Президента про передачу сільгоспземель громадам і постанову Уряду, яка запускає механізм повноцінної передачі з державної у комунальну власність земель сільськогосппризначення всім без виключення територіальним громадам.

10:52 01.12.2020

РОЗІРВИ КОЛО НАСИЛЬСТВА

НАЦІОНАЛЬНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ҐЕНДЕРНОЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ: 0 (800) 500 335 або 116 123 (з мобільного) (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всій території України)

15:50 30.11.2020