Відеопрезентація для учнів старших класів Антонінської дитячої музичної школ

5 грудня 2018 року в Антонінській дитячій музичній школі для учнів середніх та старших класів була представлена відеопрезентація «Еніо Моріконе», присвячена 90-річчю від дня народження композитора. Учні мали змогу переглянути відеоінтерв’ю з молодшим сином, уривки кінофільмів з музикою Е. Моріконе, насолодитися підбіркою найпопулярніших саундтреків до кінофільмів. Дякуємо їм за цікаві запитання та увагу!

13:47 11.12.2018

Учні Антонінської дитячої музичної школи привітали вихованців Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи –інтернат

До Міжнародного дня інвалідів, 3 грудня 2018 року, учні Антонінської дитячої музичної школи завітали з концертом до вихованців Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат. На концерті глядачі мали змогу насолодитися як вокальною, так і інструментальною музикою, познайомитися з різними музичними інструментами, пограти цікаві ігри та повідгадувати загадки.

13:34 11.12.2018

Майстер-клас вчителя трудового навчання Карвацької А.А. за темою "Формування ключових компетентностей учнів засобами проектної технології на уроках трудового навчання".

Проблема розвитку творчих здібностей, формування власних мистецьких та  естетичних смаків, а також національно-патріотичного виховання учнів на уроках трудового навчання є досить актуальною проблемою в умовах нової української школи, відродження національної культури та самосвідомості народу.

14:59 06.12.2018

Вітаємо!

Вітаємо Кондратюк Аллу Михайлівну, вчителя Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст., за зайняте ІІ місце у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Основи здоров’я».

16:03 05.12.2018

Вітаємо!

Вітаємо призерів та їх керівників ІІ (обласного) туру конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

16:00 05.12.2018

Майстер-клас вчителів історії

5 грудня 2018 року в Антонінському ліцеї відбувся майстер-клас вчителя історії вищої кваліфікаційної категорії , старшого вчителя Рабченюк Валентини Михайлівни на тему «Саморозвиток особистості як шлях до створення успішної, конкурентоздатної, компетентної людини в процесі вивчення суспільних наук». Учасниками майстер-класу стали вчителі історії закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. Валентина Михайлівна поділилася з колегами своїм досвідом роботи з означеної проблеми, показала фрагмент уроку  узагальнення знань у 8 класі з теми «Становлення козацтва», фрагмент уроку у 5-Б класі на тему «Критичне ставлення до джерельних відомостей. Без минулого немає майбутнього». Також Рабченюк В.М. провела майстерку «Створення інтелект-карти «Козацтво – явище єдине у світовій історії».  Закінчився майстер-клас методичним полілогом «Історична освіта – важливий фактор формування ключових компетентностей для життя».

15:55 05.12.2018

Семінар працівників закладів дошкільної освіти у ЗДО «Ромашка»

4 грудня ЗДО «Ромашка» смт Антоніни гостинно відчинив двері для вихователів та завідуючих закладів дошкільної освіти Антонінської ОТГ. У цей день відбувся семінар-практикум на тему «Формування національно-патріотичного світогляду вихованців закладу дошкільної освіти».  Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Н.Е. у своєму виступі звернула увагу присутніх на організацію патріотичного виховання у закладі дошкільної освіти,  на нормативно-правову базу з даного питання, на принципи, завдання, напрями та форми роботи з національно-патріотичного виховання в закладі дошкільної освіти. У практичній частині семінару було переглянуто заняття з художньо-продуктивної діяльності у старшій групі на тему «Українська витинанка» і заняття з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування у середній групі на тему «Сорочка-вишиванка». Завідувач ЗДО «Ромашка» Поліщук Олена Миколаївна провела з педагогічними працівниками закладів дошкільної освіти тренінгові заняття на тему «Національно-патріотичне виховання дошкільників».   Також кожен педагог отримав добірку методичних матеріалів з даного питання для подальшого впровадження в практику роботи.

15:47 05.12.2018