Допомога людям похилого віку в період карантину

Сьогодні одиноким громадянам похилого віку, які потребують догляду та особам з інвалідністю поадресно було доставлено продуктові набори, які безкоштовно надала Національна мережа продуктових магазинів «АТБ».

15:59 07.04.2020

Благодійна допомога медикам

Медикам центру екстреної медичної допомоги в смт Антоніни надано благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту (рукавичок і масок), які є вкрай необхідними в умовах карантину! Щиро дякуємо очільнику ФГ «Фортуна-Агро Д»  Оцалюку Анатолію Васильовичу за надану допомогу, направлену на боротьбу з поширенням коронавірусу.

21:12 06.04.2020

Санітарна обробка території Антонінської ОТГ

З 4 квітня розпочалась санітарна обробка території Антонінської громади водою, без додавання миючих та дезінфікуючих засобів. Дану обробку здійснюватимуть на постійній основі із залученням транспорту 23 державного пожежно-рятувального поста 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

19:03 06.04.2020

В Антонінській ОТГ проводиться дезінфекція громадських місць.

У зв’язку з посиленням карантинних заходів, відповідно до рішення тимчасово протиепідемічного штабу щодо запобігання занесенню та поширенню на території Антонінської селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої  коронавірусом Covid-19 та  комісії ТЕБ та НС при Антонінській селищній раді проводиться профілактична дезінфекція вулиць, тротуарів, територій аптек, банокмату, поштових відділень, установ, місць скупчення людей.

15:07 03.04.2020

Місцевим радам дозволили працювати дистанційно та знову змінили Податковий кодекс

30 березня Верховна Рада України на позачерговому засіданні прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)" (законопроєкт № 3275). Асоціація міст України вітає таке рішення як таке, що допоможе органам місцевого самоврядування ефективно організувати роботу в умовах загальнонаціональних обмежувальних заходів, пов'язаних з загрозою поширення коронавірусу однак, на жаль, не врахувала пропозиції АМУ у змінах до Податкового кодексу.

13:47 31.03.2020

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ ПІД ЧАС COVID-19

Самоізоляція – це утримання від контакту з іншими, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція передбачає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше ніж 2 метри).

07:56 31.03.2020

ПОРАДИ З ДОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДИСТАНЦІЇ

Соціальна дистанція може допомогти зупинити або сповільнити поширення інфекційних захворювань. Йдеться про зменшення контактів між вами та іншими людьми. Прості дії можуть допомогти знизити ризик для вас та оточуючих.

07:49 31.03.2020

ВІТАЄМО!

Протягом лютого-березня 2020 року проходив обласний конкурс художнього перекладу серед закладів загальної середньої освіти Хмельницької області. Цьогоріч для художнього перекладу пропонувалися тексти англійською мовою в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика». Вітаємо ученицю 11 класу Терешківського ліцею ДІДУХ Єлизавету (керівник Віта ГЕРАСИМЧУК), яка за підсумками двох турів нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

07:29 30.03.2020

МОЗ інформує!

Якщо у Вас є питання про поширення коронавірусної хвороби, зверніться за телефонами, вказаними нижче. При симптомах респіраторних захворювань зателефонуйте сімейному лікарю.

16:03 23.03.2020