A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Новини

Дата: від до Скинути

Тарифи на тепло у цьому опалювальному сезоні не збільшаться - АМУ та Уряд підписали Меморандум

Сьогодні, 9 лютого 2021 року, підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України. Підписання відбулося в залі Міністерства розвитку громад та територій України.

13:12 09.02.2021

Турнір пам’яті директора Антонінської ДЮСШ Данилюка Л.П.

6 лютого на базі Антонінської ДЮСШ проводились відкрита першість Антонінської ДЮСШ з гандболу серед юнаків 2006 р.н. та молодші, присвячений пам’яті директора закладу Данилюка Л.П.. Участь у змаганнях брали команди Антонінської ДЮСШ, Красилівської ДЮСШ, Хмельницької ДЮСШ №1 та Білогірської ДЮСШ.

16:18 08.02.2021

Вітаємо з перемогою в обласному  етапі фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» Федину Юлію Ігорівну, здобувачку освіти Кременчуківського ліцею

Завершився обласний етап фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!» Фотовиставка проводилась з метою формування в учнівської молоді почуття національної гідності та активної життєвої позиції, популяризації вивчення історії рідного краю, пошуку та розкриття нових юних талантів,створення позитивного іміджу громадян-патріотів в засобах масової інформації та в мережі Інтернет, підвищення ролі фотомистецтва у виховному процесі.

20:42 05.02.2021

Підписання соціальної угоди

Сьогодні відбулось підписання угоди про соціальне партнерство між Антонінською територіальною громадою та Епіцентр Агро. На зустрічі, яка проходила у м. Шепетівка. було обговорено важливі та хвилюючі питання для кожної із сторін. Підписання угоди про соціальне партнерство - вагомий внесок у розвиток нашої громади, адже це надходження до місцевого бюджету, покращення благоустрою в населених пунктах, які ввійшли в периметр соцугоди.

20:09 05.02.2021

Вшанування пам’яті жертв ГОЛОКОСТУ

27 січня міжнародна спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту. У роки Другої світової війни жертвами нацистської політики, спрямованої на винищення народів та груп, які нацисти вважали неповноцінними, стали 6 мільйонів євреїв. З них 1,5 мільйона були з території сучасної України.

19:26 05.02.2021

Вдосконалюємо знання щодо написання грантових проєктів

Сьогодні представники Антонінської громади на чолі з селищним головою Анатолієм ОЦАЛЮКОМ прийняли участь у семінарі «Інструменти залучення ресурсів для розвитку громади», яке відбулось у Красилівській міській раді, та було проведено  Хмельницькою обласною радою спільно з Агенцією регіонального розвитку.

20:20 04.02.2021

Навчання новообраних керівників громад

4 лютого 2021 р. в  Хмельницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулось навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації: «Окремі питання організації роботи новообраного керівника територіальної громади», яка передбачає проведення 4-х одноденних семінарів-практикумів. Долучився до участі у семінарі і голова Антонінської територіальної громади.

20:17 04.02.2021

Вшанування 103-ї річниці героїчного бою під Крутами

У закладах культури громади 29 січня 2021 року відбулися заходи до вшанування 103-ї річниці героїчного бою під Крутами. У бібліотеках та клубних закладах проведено та організовано: години пам’яті «Крути – бій за майбутнє» (Великоорлинський сільський клуб), створені інформаційні відеоролики «Пам’ятай їх подвиг» (Великоюначківський сільський клуб, Малоюначківський сільський клуб),  інформаційні викладки літератури «Крути. Перші кіборги» (Антонінська публічна бібліотека, Сервюківська сільська бібліотека, Корчівська сільська бібліотека), історичні години «Це вогненне слово - Крути» (Великоорлинська сільська бібліотека), перегляди документального фільму «Крути – молода кров», «Крути 1918» (Севрюківський сільський Будинок культури, Антонінський Будинок культури), години інформації «10 цікавих фактів про бій під Крутами» (Великомедведівська сільська бібліотека, Терешківський сільський Будинок культури). При підготовці заходів були використані матеріали Інституту національної пам’яті.

20:46 30.01.2021

Вітаємо з досягненнями!

Карантин не привід для відпочинку для юних і талановитих здобувачів освіти Антонінської школи мистецтв, які активно займаються дистанційно з викладачами та беруть участь у онлайн-конкурсах.

14:42 28.01.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора