Відзначення 75-ї річниці Великої Перемоги

8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя мільйонів людей в усьому світі. В умовах карантину запровадженого в державі маємо дотримуватися усіх обмежень, адже нині і в громаді загроза розповсюдження  захворювання на коронарвірус ще не минула. Але ми переконані, що кожен з нас повинен пам’ятати події Другої світової війни, бути вдячним кожному солдату який  пройшов пекло війни, віддав своє життя за перемогу над нацизмом.

08:29 08.05.2020

Благоустрій Меморіального комплексу

Приватним підприємцем Миронюк Галиною Кирилівною надано квіти для облаштування території Меморіального комплексу «Пам’ятний знак на честь воїнів-односельчан. Братська могила радянських воїнів».

15:58 05.05.2020

Асоціація міст України

Віталій Кличко на засіданні Уряду: коли мова йде про життя та здоров’я людей, нам не до політики. Завдяки вчасному введенню карантину в Україні вдається зберігати стабільну ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби, але великий тягар боротьби з пандемією ліг саме на місцеве самоврядування. Сьогодні важливо не допустити катастрофи та вимушеного повернення до більш суворого карантину. Необхідно врахувати пропозиції Асоціації міст України, у діалозі шукати й ухвалювати виважені справедливі рішення заради збереження здоров'я і життя людей, без політики Читайте більше на сайті АМУ: https://www.auc.org.ua/…/vklychko-koly-mova-yde-pro-zhyttya… #АМУ #спільними_зусиллями #місцеве_самоврядування

11:30 05.05.2020

ВІТАЄМО

З 01 квітня по 30 квітня 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний літературний конкурс, присвячений 125-річчю від дня народження українського поета, перекладача, публіциста М.Т.Рильського, в якому взяли участь здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ.

11:04 04.05.2020

Санітарна обробка с. Ключівка

Проведена санітарна обробка території с. Ключівка дезінфікуючим засобом «Бланідас 300». Дана обробка була здійснена транспортом 23 державного пожежно-рятувального поста 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУДС України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

09:29 29.04.2020

«Відкритий ринок» очікує фермерів Хмельниччини

Проєкт «Відкритий ринок» - соціальна онлайн платформа для підтримки невеликих сільгосппідприємств. Ініціатори проєкту -  громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України. На спеціальному інтерактивному сайті фермери з усієї України зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт некомерційний, тому користування платформою є безкоштовним.

11:02 28.04.2020

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

14:29 26.04.2020