До уваги платників податків!

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі - Закон N 265), при здійсненні розрахункових операцій, зобов’язанні використовувати РРО або ПРРО з 01.01.2022року.

16:26 17.08.2023

Відпустка військовослужбовців за станом здоров`я.

З метою отримання відпустку за станом здоров’я, необхідно вчинити наступні дії: відвідати свою військову частину; написати рапорт з проханням надати відпустку за станом здоров’я відповідно до рішення військово - лікарської комісії.

09:14 17.08.2023

Вітаємо

Українським державним центром позашкільної освіти  підведено підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

09:08 17.08.2023

Вітаємо

Філія «Старокостянтинівське лісове господарство» ДП «Ліси України» протягом серпня 2023 року проводила конкурс на кращий дитячий малюнок на тему «Лісівник – краща професія» серед учнів 1 – 4 класів закладів загальної середньої освіти. Наші вихованці теж взяли активну участь у цьому конкурсі. 15 серпня було підведено підсумки конкурсу та визначено переможців. Вітаємо призерів конкурсу:

09:06 17.08.2023

Державна підтримка бізнесу в питаннях фіскалізації розрахункових операцій

Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.

09:45 16.08.2023

Особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

У зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219) інформуємо про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265).

09:44 16.08.2023

Реєстрація РРО/ПРРО в контролюючих органах

Державна податкова служба України повідомляє, що починаючи з 01.08.2023 суб’єкти господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», лише за п’ять днів зареєстрували в контролюючих органах більше 6 тис. РРО/ПРРО.

09:43 16.08.2023

БЕЗКОШТОВНИЙ ПРРО ВІД ДПС УКРАЇНИ

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що безкоштовний ПРРО від ДПС України має такі функціональні можливості:

09:26 16.08.2023