A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Красилівський район

Новини

І-й етап виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

У березні 2018 року в Антонінському БТДЮ пройшов І-й етап виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.  Виставка-конкурс проводились з метою розвитку творчих здібностей учнів, кмітливості, формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності.

11:45 10.04.2018

Заняття з аплікаці

Заняття з аплікації"КУРОЧКА".Підготовка експонатів до Пасхальної

15:29 07.04.2018

семінар для бібліотекарів

29 березня у Антонінському БТДЮ відбувся семінар для бібліотекарів на тему: «Організація бібліотечного обслуговування в Антонінській ОТГ»

09:21 03.04.2018

Круглий стіл на тему: "Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині."

  02 квітня 2018 р. у Антонінській ОТГ за сприяння Красилівського районного центру зайнятості відбувся Круглий стіл для представників громади  на тему «Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині. Роль ОТГ у виявленні та перенаправленні постраждалих»  в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

08:38 03.04.2018

Перше засідання учнівського самоврядування

14 березня було проведено перше засідання учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ. Де були проведені вибори на яких обрали голову учнівського самоврядування, секретаря та 4 центри: прес-центр, правозахисний, дозвілля, еко-центр.Також було проведено заняття «Права людини і права дитини». Метою якого було розширити знання дітей про їхні особисті права, підвести учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої  права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки; прагнути розуміння необхідності виконувати правила поведінки в школі; виховувати повагу до вчителів, однолітків та людей , що є старшими за віком. Сприяти розвитку мислення, уяви, пам’яті і самостійності.

15:45 28.03.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора