ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ ПІД ЧАС COVID-19

Самоізоляція – це утримання від контакту з іншими, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція передбачає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше ніж 2 метри).

07:56 31.03.2020

ПОРАДИ З ДОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДИСТАНЦІЇ

Соціальна дистанція може допомогти зупинити або сповільнити поширення інфекційних захворювань. Йдеться про зменшення контактів між вами та іншими людьми. Прості дії можуть допомогти знизити ризик для вас та оточуючих.

07:49 31.03.2020

ВІТАЄМО!

Протягом лютого-березня 2020 року проходив обласний конкурс художнього перекладу серед закладів загальної середньої освіти Хмельницької області. Цьогоріч для художнього перекладу пропонувалися тексти англійською мовою в номінаціях «Проза», «Поезія», «Публіцистика». Вітаємо ученицю 11 класу Терешківського ліцею ДІДУХ Єлизавету (керівник Віта ГЕРАСИМЧУК), яка за підсумками двох турів нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

07:29 30.03.2020

МОЗ інформує!

Якщо у Вас є питання про поширення коронавірусної хвороби, зверніться за телефонами, вказаними нижче. При симптомах респіраторних захворювань зателефонуйте сімейному лікарю.

16:03 23.03.2020

Куточок Європейського Союзу в Антонінській публічній бібліотеці

18 березня 2020 року в Антонінській публічній бібліотеці (відділ дитячої бібліотеки) облаштований Куточок Європейського Союзу "ЄС на книжковій полиці" від Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проєкту "Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні".

13:00 23.03.2020

КОРОНАВІРУС: МОЗ СКЛАЛО КОРОТКИЙ ПЕРЕЛІК РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОВЕРНУВСЯ З-ЗА КОРДОНУ

Міністерство охорони здоров'я України склало короткий перелік рекомендацій, які допоможуть знизити ризик на інфікування для людей, які повернулися з країн, де зафіксували випадки COVID-19.

17:28 19.03.2020

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО НОВОГО ВОДОГОНУ

Розпочинається нове будівництво зовнішніх мереж  водопроводу в смт Антоніни по вул. Квіткова, Весняна, Соборна, Гагаріна, Подільська, Мічуріна, Перемоги, Сонячна, Б. Хмельницького. Протяжність нового водогону становитиме 6,7км. Загальна кошторисна вартість -  близько 1,9 млн. грн.

10:39 16.03.2020

Книгоманія – 2020

З метою популяризації культури читання серед дітей, виховання нового покоління: успішних молодих людей, з розвинутими навичками, критичним мисленням, соціалізованих та самореалізованих завдяки читанню, які прагнуть розвиватися та покращувати суспільство 11 березня 2020 року на базі Антонінського БТДЮ пройшов ІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020». Участь у конкурсі взяли переможці І етапу у віковій категорії – учні 6,7 класів, який відбувся напередодні в усіх бібліотеках громади. Конкурс дає можливість здобути перемогу лише завдяки систематичному читанню, тому юні читачі сповна продемонстрували власну читацьку компетентність і обізнаність позапрограмової літератури.

15:33 13.03.2020

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ РОЗПОЧИНАЮТЬ РОБОТУ В ОТГ

Сьогодні, 12 березня, вже офіційно розпочнуть роботу Поліцейські офіцери громади - Ковальчук Олександр Петрович та Рожик Юрій Володимирович, яким на центральній площі міста Хмельницький вручили ключі від службового авто Renault Duster.

11:10 12.03.2020

Коронавірус: здоровий глузд та офіційна інформація замість паніки

Щоб упоратися зі стресом через розповсюдження нового коронавірусу COVID19 створено відповідний Урядовий ресурс з відповідями на основні запитання про COVID-19, на офіційних ресурсах Всесвітньої організації охорони здоров’я, Центру громадського здоров’я України та Міністерства охорони здоров’я України постійно оновлюється інформація, а Internews Ukraine підготував інфографіку з корисними порадами.

20:55 10.03.2020