Сімнадцята сесія селищної ради восьмого скликання

Сьогодні, 22 березня 2023 року під головуванням селищного голови Анатолія Оцалюка відбулася чергова 17 сесія селищної ради 8 скликання. У роботі сесії взяли участь депутати, керівники відділів селищної ради, старости, директори закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти , підприємці ( Дубенюк Дмитро, Герасимчук Юрій, Рабченюк Руслан, Товмасян Ванік, Руслан Батюсь, Роман Медвідь), керівники агроформувань Марія Шемчук ФГ «Юлія» та Василь Кравчук СТОВ «Волиця», директор ГО «ФК Антоніни» Віктор Рижук, в.о. директора Антонінської АЗПСМ Анастасія Баранецька, директор Антонінського РТП Олександр Томчук та інспектор Красилівського районного сектору ДСНС Сергій Шокот.

15:40 22.03.2023

Прощання із загиблим військовим Олександром Козловським

Сьогодні, жителі Антонінської громади попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника - Олександра Козловського , який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

15:18 21.03.2023

Благодійний ярмарок "Хай буде весна!"на підтримку Збройних сил України

21 лютого 2023 року в селищі Антоніни у супроводі патріотичних пісень, пройшов благодійний ярмарок "Хай буде весна!"на підтримку Збройних сил України, організований працівниками та учасниками творчого колективу Антонінського Будинку культури та викладачами і вихованцями Антонінської дитячої школи мистецтв.

11:11 21.03.2023

РРО: особливості формування фіскальних чеків

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що реєстратор розрахункових операцій повинен, зокрема, забезпечувати накопичення контрольно-звітної інформації у разі неможливості передачі її через порушення зв’язку із сервером обробки інформації з будь-яких причин та автоматичну передачу накопиченої інформації до сервера обробки інформації після відновлення зв’язку.

09:54 21.03.2023

Незадекларована праця – погано для всіх

Незадекларована праця наносить шкоду державі. Неформальна економіка і незадекларована праця в мирний час обмежують можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, сприяють ухиленню від сплати податків, зменшують надходження до державного і місцевих бюджетів.

09:52 21.03.2023

Схід громадян в населених пунктах Великосалиського старостинського округу

08.03.2023 року в двох населених пунктах Великосалиського старостинського округу відбулися сходи громадян. Саме на таких зібраннях відбуваються конструктивні та ділові розмови, вирішуються нагальні питання, вивчаються бачення посадовців та жителів, щодо вирішення тих чи інших проблем, приймаються пропозиції, вітаються ініціативи, розробляються спільні дії.

15:52 19.03.2023

Фізичне виховання і спорт - справа важлива і потрібна

Фізичне виховання і спорт - справа важлива і потрібна. Навіть в той час, коли у нашій країні йде повномасштабна війна, спорт у громаді продовжує розвиватися завдяки молодим, талановитим та перспективним тренерам. І ось уже майже рік, як на базі Антонінської ДЮСШ функціонує спортивний клуб "Прайд", керівником якого є Надія Субот, саме вона, перемістилася до нас із зони активних бойових дій, та не опустивши руки продовжила займатися улюбленою справою, започаткувавши новий вид спорту змішаних єдиноборств в громаді та розпочала навчати цьому дітей.

15:49 17.03.2023

Сумна звістка сколихнула Антонінську громаду… На 33 році життя героїчно загинув ще один наш земляк, житель селища Антоніни – Козловський Олександр Вікторович, механік водій 2 гірсько – штурмового відділення гірсько – штурмового взводу 3 гірсько – штурмової роти військової частини

15:46 17.03.2023