Вітаємо

Напередодні Великодня в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся ІІІ (очний) фінальний етап обласного свята-конкурсу писанкарства «Подільська писанка».

09:38 17.04.2023

До уваги!

Усі бажаючі можуть долучитися до серії тренінгів що Асоціація проводить за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). 13 квітня 2023 р. 14:00 – 15:30: «РОЛЬ ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНОГО КЛАСТЕРУ ВАГ ТА ЛОГІСТИЧНИХ ХАБІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ» Мета: ознайомити учасників з поняттями транспортно-логістичний кластер (ТЛК); дати відповіді на питання: для чого створено ТЛК ВАГ і як він працює; ознайомити учасників з практичним кейсом участі у ТЛК ВАГ територіальних громад Львівської області; ознайомити учасників з поняттям логістично-гуманітарний хаб та з практичним кейсом створення хабу на прикладі Широківської громади Запорізької області. 14 квітня 2023 року, 10:00 – 12:00: «МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ» Мета: ознайомити учасників з практичними кейсами міжнародного співробітництва територіальних громад для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану;

10:59 12.04.2023

Вітаємо!

Відповідно до Плану комплексних заходів з екологічної освіти, виховання та формування екологічної культури дітей, учнівської і студентської молоді закладів освіти Хмельницької області на 2021-2025 рр. 15 березня 2023 року відбувся обласний збір юних натуралістів, який проводився педагогами еколого-натуралістичного напряму Хмельницького обласного центу туризму і краєзнавства учнівської молоді.

10:54 12.04.2023

Вітаємо!

25 березня 2023 в онлайн-форматі відбувся ІV обласний конкурс «Юні знавці Біблії» на тему «Ростемо патріотами України – захисниками рідної землі».

10:51 12.04.2023

ПАМ'ЯТКА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ВИНИКНЕННІ РАДІАЦІЙНОЇ/ЯДЕРНОЇ АВАРІЇ

Радіаційна аварія - це порушення правил безпечної експлуатації ядерно-енергетичної установки, обладнання або пристрою, при якому відбувся вихід радіоактивних продуктів або іонізуючого випромінювання за межі їх безпечної експлуатації, що призводить до опромінення населення та забруднення навколишнього середовища.

14:07 10.04.2023

До уваги!

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО Є ЗАГРОЗА ОБВАЛУ БУДИНКУ?

14:07 10.04.2023