«Децентралізація: що далі?» у Києві відбувся Національний прес-клуб для регіональних ЗМІ

Це шостий щорічний традиційний інформаційний захід Асоціації міст України  для медіа щодо децентралізаційної реформи. Прес-клуб організовано у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID. На прес-клубі зібралися більше 100 представників ЗМІ з усіх областей України.

13:38 10.03.2020

ВІТАЄМО!

З 17 лютого по 21 лютого 2020 року проведено заочну обласну фольклорну експедицію народних пісень, ігор, танців «З народного напившись джерела» закладів загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької області.

12:01 10.03.2020

ВІТАЄМО!

5 березня 2020 року відбувся обласний фестиваль читців, присвячений Шевченківським дням, «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!» закладів загальної середньої та позашкільної освіти Хмельницької області. Вітаємо учня 10 класу Антонінського ліцею ТУРКОТА Михайла (керівник Інна ГЛУШЕНЮК), який нагороджений дипломом  ІІІ ступеня у старшій віковій категорії.

09:14 08.03.2020

Зустріч з радниками Хмельницького регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою"

Днями в нашу ОТГ з консультативним візитом завітали радники Хмельницького регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" – Дмитро Василенко (керівник регіонального офісу), Вікторія Любенчук (радниця з питань децентралізації та місцевого самоврядування) та Наталія Любченко (радниця з питань муніципальних фінансів та управління).

17:20 06.03.2020

В Антонінській школі мистецтв відбувся концерт ансамблів «Граємо разом»

05 березня 2020 року в приміщені Антонінської школи мистецтв відбувся концерт ансамблів «Граємо разом». У ньому взяли участь учні та викладачі класу «фортепіано», а також учні класу «народних інструментів», викладача Бартошука В.В. Всі присутні на святі мали можливість насолодитися фортепіанною музикою в ансамблевому виконанні, почути знайомі мелодії та зовсім нові, сучасні композиції. Учасниками концерту були, як найменші вихованці, так і випускники школи. Вони грали в дуетах з викладачами та один із одним. Ведучою свята була Волицька Євгена Юріївна. Дякуємо всім учасникам концерту та їх викладачам за подаровані хвилини радості та позитивну атмосферу!

13:52 06.03.2020

Основні заходи профілактики інфікуванню новим коронавірусом

1. Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком. Миття рук з рідким милом: – тривалість процедури – 20-40 с; – обов’язково мийте руки, якщо вони видимо забруднені, після приходу з вулиці, перед прийомом їжі, після відвідування туалету,  після кашлю чи чхання, після контакту з тваринами або відходами; 2. Обробка рук спиртовмісним антисептиком: – спиртовмісний антисептик для рук – розчин із вмістом спирту 60-80% або із 2% хлоргексидину (інші засоби, що реалізують як «антисептик для рук») – антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук (в середньому на одну обробку слід використовувати 3 мл розчину) – тривалість обробки – близько 30 с; – особливу увагу приділіть нігтям (там накопичується найбільше бруду); 3. Уникайте скупчення людей.

20:47 05.03.2020

ЗУСТРІЧ У ТЕРЕШКІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

4 березня на базі Терешківського ліцею відбувся семінар-практикум вчителів математики закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ на тему «Технології формування математичної компетентності»

11:38 05.03.2020

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

3 березня на базі Великосалиської гімназії Антонінської селищної ради відбувся семінар-практикум вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ на тему «Формування комунікативної компетентності у молодших школярів».

11:27 04.03.2020

ПРОГРАМА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ "НА ТЕБЕ ЧЕКАЮТЬ ВДОМА"

ПРО ПРОГРАМУ.    В рамках цієї програми СБУ здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР». Дана програма допомогла повернутися до мирного життя вже понад 200 нашим співвітчизникам.

10:31 04.03.2020