A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Новини

Дата: від до Скинути

НОВІ ПАРТИ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

В закладах загальної середньої освіти  Антонінської ОТГ з’явилися нові меблі – перші класи  громади поповнилися учнівськими одномісними комплектами (парта і стілець).

11:39 07.08.2020

Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?»

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Міністерства молоді та спорту України, проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

12:21 03.08.2020

"Що треба знати про місцеві вибори 2020?" - АМУ 29 липня проводить вебінар

29 липня Асоціація міст України проводить вебінар, присвячений новелам виборчого законодавства щодо місцевих виборів. Захід організовано в рамках проєкту ПУЛЬС, який реалізує АМУ за підтримки USAID.

13:28 27.07.2020

Участь у розробці проєкту Програми розвитку туризму Хмельницької області

Представники Антонінської селищної ради Ірина КРИВОРУЧКО та відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лілія РИБАЧУК прийняли участь у засіданні фокус-груп за напрямом розвиток Старокостянтинівського локального осередку туризму у сучасних межах Старокостянтинівського, Старосинявського, Білогірського, Красилівського та Теофіпольського районів, який проводився Відділом з питань курортів і туризму Хмельницької ОДА спільно з Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області. На засіданні були присутні представники різних галузей у сфері туризму.

18:51 22.07.2020

Оголошення про проведення в електронній торговій системі продаж на аукціоні без умов об’єктів малої приватизації

Хмельницькою обласною радою організовано проведення в електронній торговій системі продаж на аукціоні без умов об’єктів малої приватизації, а саме:

13:39 22.07.2020

Ремонт доріг в Терешківському старостинському окрузі

Протягом червня-липня поточного року проводився ремонт сільських доріг в с. Терешки по вул. Центральна, Грушевського до кладовища та в с. Маленки по вул. Центральна до церкви, по вул. Свободи до кладовища. В ході ремонту було прогрейдеровано грунтову дорогу та завезено 126 тон щебеню з відсівом.

18:55 21.07.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора