A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Антонінська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Новини

Дата: від до Скинути

ТИЖДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ

Підходить до завершення Тиждень благоустрою. Хоч погодні умови були не занадто сприятливими, проте спільними зусиллями зробити вдалось багато. Колективи селищної ради, Відділу освіти, молоді, спорту культури і туризму, КП «Комунальник» активно працювали на прибиранні територій населених пунктів громади  від опалого листя. Підтримали акцію і підприємці, прибравши території, прилеглі до магазинів. Усі разом, дружно, з ентузіазмом!

19:29 11.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ

14.12.2021 року об 11.00 відбудеться друге пленарне засідання першої організаційної сесії VIII скликання Антонінської селищної ради.

09:32 11.12.2020

Конкурс-виставка «Новорічна композиція»

З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику з 23 листопада по 11 грудня 2020 року в Антонінському Будинку культури було проведено конкурс-виставку «Новорічна композиція» серед учнівської молоді закладів загальної середньої та позашкільної освіти, закладів культури Антонінської громади.

21:28 10.12.2020

Вітаємо переможців заочного конкурсу презентацій «Моя громада і Я»

Вітаємо переможців заочного конкурсу презентацій «Моя громада і Я», вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник О. МИКОЛІВ), які отримали І місце на другому етапі конкурсу, що проводився в рамках реалізації комплексного профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь – успішна громада»  Красилівським районним центром зайнятості на основі орієнтовного плану заходів Хмельницького обласного центру зайнятості, та ІІІ місце в обласному етапі конкурсу презентацій «Моя громада і Я».

21:22 10.12.2020

Акциз на пальне повинен залишитись у громадах: Відкрите звернення Голови АМУ до Президента та Парламенту

Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.

21:20 10.12.2020

Робоча зустріч з представниками бізнесу

Антонінський селищний голова Анатолій ОЦАЛЮК провів робочу нараду з представниками агробізнесу та підприємцями, які працюють на території нашої громади. Голова висловив намір зустрічатися в такому складі і надалі, аби налагодити ефективну співпрацю: влада – бізнес - громада.

21:09 08.12.2020

РОЗШИРЕНА НАРАДА

7 грудня, в День місцевого самоврядування, відбулась перша розширена нарада для колективу Антонінської селищної ради, в якій взяли участь також представники Відділу освіти, культури, молоді, спорту і туризму, депутатського корпусу, поліцейські офіцери громади та директор КП «Комунальник».

05:26 08.12.2020

Хустка – оберіг! Всеукраїнський день хустки.

Здавна в нашого народу було особливе ставлення до хустки. Її шанували та оберігали. Кожна українка, від найменшої дівчинки до сивочолої бабусі, мала незліченну кількість хусток у своїй скрині. І зараз багато хто любить цей атрибут гардеробу. 7 грудня, на свято Катерини - покровительки жіноцтва, українці відзначають День української хустки. Заклади освіти та культури Антонінської громади приєдналися до Всеукраїнського флешмобу "Зроби фото з хусткою". Шануймо наше питоме, українське та передаваймо традиції нащадкам!

20:14 06.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора