У березні 2018 року в Антонінському БТДЮ пройшов І-й етап виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.  Виставка-конкурс проводились з метою розвитку творчих здібностей учнів, кмітливості, формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності.

11:45 10.04.2018

Заняття з аплікаці

Заняття з аплікації"КУРОЧКА".Підготовка експонатів до Пасхальної

15:29 07.04.2018

семінар для бібліотекарів

29 березня у Антонінському БТДЮ відбувся семінар для бібліотекарів на тему: «Організація бібліотечного обслуговування в Антонінській ОТГ»

09:21 03.04.2018

Круглий стіл на тему: "Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині."

02 квітня 2018 р. у Антонінській ОТГ за сприяння Красилівського районного центру зайнятості відбувся Круглий стіл для представників громади  на тему «Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині. Роль ОТГ у виявленні та перенаправленні постраждалих»  в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».

08:38 03.04.2018