Святкування 100-річчя Незалежності Польщі

В рамках проекту « Абетка польського класу» учні м. Хмельницького та м. Красилова виграли гранти по 900 злотих; ці кошти вони витратили на святкування 100-річчя Незалежності Польщі.

13:17 19.10.2018

Парламентські слухання на тему «Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп».

Депутати Антонінської селищної ради:  Надія Жарчинська – директор Терешківського ліцею, Ірина Олійник – директор Салиської гімназії, Лариса Мазур –директор Криворудківської гімназії є представниками від Національного Демократичного Інституту міжнародних відносин (NDI ) Хмельницької області.

11:47 18.10.2018

Візит представників Програми «U-LEAD з Європою» з метою знайомства, вивчення стану готовності та уточнення потреб щодо створення ЦНАП.

Антонінська ОТГ взяла участь в другому раунді відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми « U-LEAD з Європою» та увійшла до числа переможців.

11:03 17.10.2018