Турнір «Зимовий кубок» з шахів

16 лютого 2019 року в актовій залі Антонінського Будинку творчості відбувся відкритий турнір «Зимовий кубок» з шахів. У майстерності  гри в шахи  змагалися 19 учасників – діти та дорослі різного віку з селища Антоніни, сіл Терешки та Закриниччя, міста Красилова.

13:07 21.02.2019

Семінар вчителів початкових класів

19 листопада 2019 року на базі Криворудківської гімназії  відбувся семінар-практикум «Діяльнісний та компетентнісний підхід до організації освітнього процесу в початковій школі» для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ. В організаційній частині семінару відбулася презентація закладу освіти, яку підготували учні гімназії та директор Мазур Л.Д. Методист  відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Наталія Герасимчук нагадала присутнім про особливості інтегрованого навчання, провела творчу майстерню за темою семінару.  Учасники семінару у практичній частині переглянули  ранкову зустріч у 1 класі (Зубатюк Ю.І.), уроки математики в 2 класі (Гаврилюк І.В.) та предмету «Я у світі» в  у 4 класі (Дубович О.І.). У підсумковій частині семінару вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Антонінської  ОТГ обмінялися досвідом роботи в світлі впровадження Концепції «Нова українська школа».

15:36 20.02.2019

Відкрита першість з гандболу серед дівчат та хлопців

Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради повідомляє, що 16 лютого 2019 року на базі Білогірської ДЮСШ відбулася відкрита першість з гандболу серед дівчат та хлопців. В товариській зустрічі брали участь 30 юних спортсменів з Антонінської ДЮСШ в трьох вікових групах 2007-2008 р.н (юнаки), 2003-2005 р.н (дівчата), 2002-2005 р.н (юнаки). У змаганнях взяли участь команди-суперники з смт. Білогір’я, м. Волочиськ, смт. Підволочиськ.

09:31 20.02.2019

Захід в честь вшанування воїнів - афганців

15 лютого 2019 року в приміщенні Антонінського будинку творчості відбувся захід в честь вшанування воїнів - афганців Антонінської ОТГ “Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану ” з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

13:11 18.02.2019

ВІТАЄМО!

Вітаємо переможців та призерів ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін

11:11 01.02.2019

ВІТАЄМО!

Вітаємо учасників обласного туру конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії та боротьби»

11:09 01.02.2019

ФІНАНСУВАННЯ ТЕРОРИЗМУ: ЯК УБЕРЕГТИ БІЗНЕС ВІД КРИМІНАЛЬНИХ РИЗИКІВ?

Останнім часом в Україні проблема тероризму набула надзвичайної актуальності. За півтора року в країні було зареєстровано близько 3900 терористичних злочинів. Тож, як не буває диму без вогню, так майже не буває і терористичних актів без грошей.

11:05 23.01.2019

День Соборності України

Вітаємо жителів України з Днем Соборності, з днем єднання українських земель. Усім безмежного щастя, міцного здоров’я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокою. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло і затишно!

15:06 22.01.2019