Вічна пам'ять учаснику АТО!

Виконавчий комітет Антонінської селищної ради висловлює щирі співчуття Блащуку Михайлу Івановичу та Блащук Ніні Степанівні з приводу тяжкої втрати 39 річного сина - учасника бойових дій на Сході України Блащука Олександра Михайловича.

15:55 17.09.2019

Візит польської делегації в рамках збереження історичної спадщини

З 11 по 21 вересня селище Антоніни відвідали мистецтвознавець Тереза Багінська-Журавська та архітектор-дизайнер музею-замку Ланцут (Польща) Вжеслав Журавський разом із   студентами  Ряшівської Політехніки ім. Ігнація Лукасевича.

14:17 11.09.2019

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Cьогодні в освітніх закладах нашої ОТГ відбулося свято Першого дзвоника, початок нового навчального року – року яскравих вражень, нових обріїв пізнання, нових надій і переживань та несподіваних зустрічей.

15:54 02.09.2019

Форум працівників освіти і культури Антонінської ОТГ «ЯКІСНІ ЗМІНИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ ГРОМАДИ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

29 серпня 2019 року відбувся форум працівників освіти і культури Антонінської ОТГ «ЯКІСНІ ЗМІНИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ ГРОМАДИ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

09:37 30.08.2019

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА В ДІЇ

Минулий рік став початком старту Нової української школи, до реформи приєдналася і Антонінська громада. Відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради розроблено план заходів на 2018-2019 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

14:16 29.08.2019

ЗУСТРІЧ ПЕДАГОГІВ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО ЦИКЛУ

Вчителі предметів суспільно-гуманітарного циклу на перше засідання методичного об’єднання закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ  зібрались 23 серпня.  Методист відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Антонінської селищної ради Герасимчук Наталя Едуардівна у своєму виступі наголосила на пріоритетах організації освітньої роботи в 2019/2020 навчальному році з української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови, історії та правознавства, курсу «Громадянська освіта». Особлива увага була звернена на педагогіку партнерства як один із факторів ефективної взаємодії учасників освітнього процесу.  На методичних практиках вчителя-словесника зупинився Синюк В.А., керівник методоб’єднання, вчитель зарубіжної літератури Антонінського ліцею. Вчитель англійської мови Антонінського ліцею Пилип’юк М.Д. розповіла про використання ігрових моментів на початковому етапі вивчення іноземної мови.  Досвідом формування пізнавальної творчої самостійності учнів на уроках поділилась  Сторожук В.Д., вчитель української мови та літератури Великоорлинської ЗОШ І-ІІ ст. Рабченюк В.М., вчитель історії Антонінського ліцею, розповіла про шкільну історичну та правову освіту як основу формування соціально-рольової позиції громадянина України.

14:28 27.08.2019

МЕТОДОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ

22 серпня відбулось засідання методичного об’єднання педагогів природничо-математичного циклу закладів загальної середньої освіти Антонінської ОТГ під головуванням керівника методоб’єднання Чорної Олени Василівни, яка ознайомила присутніх з особливостями організації освітнього процесу з предметів природничо-математичного циклу в закладах загальної середньої освіти громади. Досвідом роботи з колегами також поділились Бєлоносова Т.О., вчитель біології Терешківського ліцею («Організація роботи з обдарованими дітьми»), Чорна О.В., вчитель математики та фізики Закриницької гімназії («Використання інформаційних технологій при вивченні фізики та математики»), Янюк В.О., вчитель інформатики Терешківського ліцею («Використання новітніх методик під час організації освітнього процесу з інформатики»).

14:25 27.08.2019

ХОДА ГІДНОСТІ

24 серпня представники Антонінської громади долучились до урочистих та святкових заходів з нагоди святкування 28 річниці незалежності України в місті Хмельницькому.

14:55 26.08.2019

Методичне об’єднання вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Антонінської громади

Ми живемо у час, коли комп’ютер заміняє дитині і спілкування, і активний відпочинок з друзями. Це є ще одна з проблем погіршення стану здоров’я школярів. Саме тому роль фізичного виховання набуває провідного значення в умовах реалізації Нової української школи.

14:12 24.08.2019

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Сьогодні, 23 серпня,  всі жителі та гості нашої громади мали змогу бути присутніми на святковому концерті з нагоди Дня народження нашої держави.

15:27 23.08.2019